Своїх представників у депутати сьогодні представили і в політичній партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»

Своїх представників у депутати, але вже до Полтавської міської ради, сьогодні представили і в політичній партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ». Визначилися в політичній силі і з тим, хто буде претендувати на крісло мера Полтави. Ним став начальник одного із відділів «Укртелекому». Хто саме – дивіться далі.

Голосуй свідомо! Такий вибір 25 жовтня закликає зробити команда політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ». Це молодий колектив, який має єдину мету. Сформувалася Полтавська міська організація за останні два місяці. Претендентів було понад 150 чоловік, але в результаті відбору залишилося 22. Вони і були присутні на зборах міської організації «Об’єднання «САМОПОМІЧ». Головне, зазначає член партії Ігор Окіпнюк, – реалізувати потенціал нинішньої команди.

/Ігор Окіпнюк, член ПП «Об’єднання «САМОПОМІЧ»
Це нам дасть можливість побачити, як вони працювали раніше, в команді, чи зможуть вони далі працювати цією командою. Бо для «Самопомочі» і для мене особисто ці вибори не є фінальною точкою. Цей проект не робився під вибори. Всі ці люди це розуміють. Я це розумію. Ми працюємо наперед, на багато років вперед/

Основна відмінність «Об’єднання «САМОПОМІЧ» від інших політичних сил – залишення зборів відкритими до 30 вересня. Протягом цього часу можна буде вносити зміни у виборчий список: додавати чи навпаки зняти якогось кандидата. Представила «САМОПОМІЧ» і свого претендента на посаду міського голови Полтави. Ним став 36-річний Ігор Окіпнюк. Нинішня влада, говорить політик, занадто закрита від громади.

/Ігор Окіпнюк, член ПП «Об’єднання «САМОПОМІЧ»
Рішення, які мають стосуватися всієї Полтави, мають обговорюватися. Рішення щодо витрачання бюджетних коштів, напрямки бюджетних коштів. Це має обговорюватися і бути відкритими. Це найближче питання, яке мені не подобається у тому, що відбувається зараз/

Ігор Окіпнюк працює в «Укртелекомі» начальником відділу підтримки бізнесу. Одружений, має двох синів. За своє життя, зазначає, не був членом жодної політичної партії.

Стрічка новин