Владу як інструмент досягнення поставлених цілей, а не як джерело збагачення, розглядають у ВО «Свобода»

Полтавська міська організація Всеукраїнського об'єднання «Свобода» презентувала список кандидатів у депутати до міської ради, а також програму кандидата на посаду міського голови Юрія Бублика. Команда «свободівців» складається із 43-х кандидатів, серед них – 12 учасників АТО, представники бюджетної сфери, волонтери і громадські активісти. Детальніше – у наступному сюжеті.

«Цілі, з якими команда Всеукраїнського об'єднання «Свобода» йде до влади, не пов'язані із власним збагаченням. Влада – лише інструмент для досягнення поставлених завдань», – наголошували «свободівці» під час презентації списку кандидатів у депутати до Полтавської міської ради і програми на посаду міського голови Юрія Бублика.

/Юрій Бублик, кандидат на посаду міського голови м.Полтави
Всі кандидати обіцяють гарні дороги, інфраструктуру, благоустрій. Але це те ж саме, що обіцяти: «Ви мене оберіть, і я ходитиму на роботу». Це є прямі функціональні обов'язки міської влади і мера. Ми ж пропонуємо речі, які змінять систему владних відносин у Полтаві/

Юрій Бублик обіцяє: коли стане мером, міську раду чекає прогресивна революція. Орган самоврядування зроблять відкритим для людей, субота для його працівників стане робочою, а громадські слухання – традиційними. Сесії міської ради проводитимуть у будинку культури, щоб якомога більше полтавців брали участь в обговоренні, а у кабінеті міського голови встановлять веб-камеру, щоб громадяни через інтернет бачили, чим займається чиновник.

/Андрій Олефіренко, кандидат у депутати до Полтавської міської ради
Ми йдемо не для того, щоб цю систему очолити, ми йдемо, щоб її змінити/

Щоб досягти задуманого, «свободівці» створили надійну команду. Права полтавців в органі місцевого самоврядування готові представляти 43 кандидати.

/Юліан Матвійчук, 1-й номер у списку до Полтавської міської ради
Це люди, які приймали участь у російсько-українській війні, 12 учасників АТО. Це люди, які йдуть до міської ради не для того, щоб там щось грабувати. Це націоналісти! Ми виходимо з інтересів полтавців і нації/

У команді «свободівців» багато патріотично налаштованої молоді. Середній вік кандидатів – 32 роки.

/Ігор Щербина, кандидат у депутати до Полтавської міської ради
Ми вже народилися у незалежній Україні, ми її цінуємо і будемо боротися за неї до кінця, відстоювати права громади, яку йдемо представляти у міській раді/

«Ми там, де потрібні Україні, там, де потрібні людям» – гасло представників Всеукраїнського об'єднання «Свобода», які вірять в щасливе майбутнє Батьківщини.

Стрічка новин