Полтава передсвяткова: у місті продовжуються урочистості до Дня визволення

Полтава передсвяткова: у місті продовжуються урочистості до Дня визволення. У вівторок насичена програма протягом усього дня проходила у Київському районі Полтави. А традиційно із залученням молоді ветерани з самого ранку поклали квіти до пам'ятника Зигіну.  

У святковій краватці та з безліччю нагрудних медалей Олександр Заїкін – перший, хто кладе квіти до пам'ятника генерал-лейтенанту Олексію Зигіну. Ветеран – єдиний живий учасник визволення Полтави у Київському районі. Яким було місто і яким стало – він бачив на всіх його етапах.

/Олександр Заїкін, визволитель Полтави
Це було велике село. Зараз місто таке, що... 50 років я живу в Полтаві. Працював у будівельно-монтажному управлінні. Велике будівництво було: завод ГРЛ, Хіммаш, у Кременчуці – Нафтопереробний завод/

Він щойно повернувся від старшокласників, яким розповідав живу історію Полтави. З найменшими деталями про те, як відбувалося звільнення міста. Ветеран задоволений: говорить, молодь уважно слухала та ставили багато запитань. Адже він не тільки звільняв Полтаву, а й брав участь в обороні Москви. Чи любить рідне місто – можна не запитувати у героя, який пов'язав з Полтавщиною свою долю.

/Олександр Заїкін, визволитель Полтави
Онуку вже 45, онучці – 40. Правнуку – 20. Отак!/

Вони успішні та активні – говорять про своїх ветеранів очільники Київського району.

/Світлана Тригубенко, голова Київської районної в м.Полтаві ради
В досить поважному віці, але вони досить активно займаються громадською роботою, відвідують школи. Звичайно, у нас заплановані святкові заходи. І, звичайно, буде частування. Щоб ветерани зібралися, поспілкувалися один з одним і згадали свої життєві радісні моменти/

Після покладання на площі Зигіну ветерани попрямували до пам'ятника Ватутіну. Також вони запланували відвідування Гришкіного лісу та участь у святковому дійстві в Авіамістечку.

Стрічка новин