Американські інновації для українського врожаю

Американські інновації для українського врожаю. У Полтавській державній аграрній академії відкрили представництво компанії, яка займається виробництвом біологічних добавок для грунту та стимуляторів росту рослин на основі органічних матеріалів. У якому напрямку планують співпрацювати полтавські та американські колеги – дивіться у наступному сюжеті.

У цьому приміщенні Полтавської державної аграрної академії розташовуватиметься представництво компанії SoilBiotics. Остання є потужним виробником біологічних добавок для грунту в усіх американських штатах, а також десяти європейських країнах. Відтепер компанія має партнерські зв'язки і з Полтавщиною.

/Микола Маренич, декан факультету агротехнології та екології ПДАА
Якщо дивитися на існування контактів нашого аграрного бізнесу з іншими компаніями, то це далеко не перший такий проект, але те, що він базується у вищому навчальному закладі, Полтавській державній аграрній академії, це перше, а по-друге, що він, мабуть, більше акцентує увагу на співробітництві освіти, науки і власне бізнесу, то в цьому унікальність та оригінальність цього проекту/

Презентувати поект до Полтави приїхав засновник та власник компанії Тодд Зер. У нього за плечима – більш ніж 25-річний досвід у вирощуванні сільськогосподарських культур в США, Азії та Європі. Зараз своїми знаннями, а також методиками застосування біодобавок для грунту та стимуляторів росту рослин Тодд Зер готовий ділитися і з полтавськими агровиробниками.

/Тодд Зер, засновник і власник компанії SoilBiotics
Ми фокусуємося на грунтах і на живленні рослин, тобто ми оздоровлюємо грунти. Ми приносимо поживні елементи позакореневим застосуванням, оздоровлюємо рослину і приносимо більшу врожайність фермерам/

Із продукцією цієї американської компанії у Полтавській державній аграрній академії вже ознайомилися. Говорять: її застосування позначилося на врожаї деяких сільськогосподарських культур.

/Микола Маренич, декан факультету агротехнології та екології ПДАА
Ми проводили дослідження протягом 2 років, і перевищення врожайності порівняно із контрольними посівами складає десь порядка 20-32%/

На семінар, присвячений використанню новітніх органічних добрив до нашого міста з'їхалися представники Асоціації фермерів Полтавщини, а також агровиробники з інших регіонів України.

Стрічка новин