Полтавській спілці художників – 45

У Галереї мистецтв імені Миколи Ярошенка та в Художньому салоні триває масштабна експозиція. До 45 річниці Спілки художників України представили картини майже всіх її членів. «Багатовимірна», – кажуть про неї митці, бо зібрані воєдино різні стилі, розміри і тематика. 

Від Миколи Підгорного, як завжди, – те, що одразу кидається в очі. Барви, які не помітити неможливо, і тематика, яка чіпляє за живе.

/Микола Підгорний, член Національної спілки художників України
Деякі друзі мої поїхали. Хтось живе в Парижі, хтось в Москві, в інших країнах. Я люблю свою країну, переживаю те, що тут відбувається, і хочеться в деякій мірі це зафіксувати/

Від родини Пілюгіних – вироби у решетилівському стилі. Корівоньки, як з дитячої казки, із назвою «Кохання» представляє донька.

/Наталія Дмитренко (Пілюгіна), член Національної спілки художників України
Я належу до родини Пілюгіних, ми всі є членами Національної спілки художників України та Національної спілки майстрів народного мистецтва України. Всі четверо, тому для нас це, мабуть, родинне свято/

Полтавській обласній організації Національної спілки художників України виповнюється 45 років. Її старожили розповідають: починали небагаточисленим гуртом при Харківській спілці. На сьогодні обласний осередок налічує близько 90 художників. Роботи майже всіх представили на виставці. Експозиція вийшла настільки масштабною, що зайняла не один зал Галереї мистецтв та приміщення Художнього салону. Виставку назвали «Погляд». Тут не лише картини, є кераміка, гобелени, вишивка. А ще предствлені роботи тих, хто відійшов у Вічність. На виставці є можливість допомогти нашій армії та спробувати себе на удачу.

/Олена Ляшенко, журналіст
Ось ця робота на мольберті стане головним призом для учасників благодійної лотереї від Полтавського Батальйону Небайдужих/

У Галереї є скринька для грошей. Хто заплатив необхідну суму, тому дають квиток із номером. Розіграш обіцяють провести на День художника України 11 жовтня.

Стрічка новин