Сотня незнайомців разом заспівали українських пісень під відкритим небом

Сотня незнайомців разом заспівали українських пісень під відкритим небом. Організаторами такого унікального заходу виступила редакція газети «Полтавський вісник». Свідками грандіозної події стали і Юлія Козіна та Євген Чорний.

Вперше у нашому місті абсолютно різних і незнайомих полтавців об'єднали, аби колективно заспівати українську пісню. Зробили це під відкритим небом, на Театральній площі. До такого дійства виявилися не готові навіть досвідчені співаки.

/Лариса Семеняга, редактор газети «Полтавський вісник»
Це не концерт, це не караоке. Це – співочий час. Знаєте, коли ти починаєш співати, а з тобою поряд співають ті, хто просто або прогулювалися, або ті, хто отримували наше запрошення, яке ми роздавали по місту. Артисти, яких ми запросили, щоб стройність пісні була. Вони не готові до такого формату/

І якщо спочатку ті, хто стояв на сцені, перетягували ковдру на себе, то вже на третій пісні полтавці почали активно долучатися до колективного заспіву. Цього і прагнули організатори. А провели вони такий унікальний захід, говорять, з високою метою.

/Лариса Семеняга, редактор газети «Полтавський вісник»
Я хочу, щоб ми кожен сьогодні згадали, що ми є духовна столиця, що ми є центр України, що нашою мовою пишаються всі, тому що вона є сама мелодійна, сама українська і сама співуча. Нам дуже хотілося зібратися разом, відкрити душу, наповнити її співом, радістю, впевненістю у завтрашньому дні/

Щоб новостворені співаки не розгубилися при виконанні, кожен з них отримав збірник «Мелодія життя». До нього включили слова найвизначніших українських пісень, у тому числі – і гімн України. Зробили це, аби полтавці бодай прочитали повний тест головного символу держави.

Стрічка новин