Перші пішли: у Полтаві офіційно оголосилися кандидати на мера та у депутати

Стартували. Від понеділка кандидати у депутати місцевих рад та на посади міських, сільських і селищних голів офіційно можуть висувати свої кандидатури. За законом, зелене світло майбутнім обранцям дають за 34 дні до самих виборів. Уже першого дня у Полтаві про свої амбітні плани стати міським головою заявив Андрій Матковський. Хто з відомих полтавців підтримав екс-очільника міста і в якому незвичному місці кандидат зробив офіційну заяву – дивіться у нашому матеріалі.

Андрій Матковський іде до полтавців, які його чекають та підтримують, щоб зробити офійну заяву. За останні 5 років Полтава стала не тим містом, яке люблять, пишаються і хочуть бачити. Спілкуючись із людьми, Андрій Матковський побачив: міську владу треба змінювати.

/Андрій Матковський, міський голова Полтави 2006-2010 рр.
Я братиму участь у виборах Полтавського міського голови. За ініціативи групи активістів (хочу вам за це подякувати), які прагнуть змін, за останні два тижні було зібрано більше 30 тисяч, а якщо точно - 30 218 підписів полтавців, які хочуть бачити мене міським головою/

Висловити підтримку Андрієві Матковському прийшов і нинішній губернатор Полтавщини. Має на те свої вагомі аргументи, головний з яких – гостра необхідність нині у консолідації всіх сил.

/Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
За 9 місяців перебування мене на посаді голови ОДА не вдалося мені налагодити стосунки з нинішнім міським головою, скільки б спроб я не робив.
Андрія Матковського знаю як гарного дуже господарника. Запевняю вас, Андрій Всеволодович вже створив сьогодні і презентував мені свою команду, з якою йде на міські вибори. І ця команда зробить реформи і поверне місто, яке було найкраще на Україні/

21 вересня під час міської конференції у партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка офіційно визначилися з кандидатом на посаду Полтавського міського голови.

/Андрій Пісоцький, голова Полт.обл.тер.організації ПП «Солідарність» – Блок Петра Порошенка
Наша організація бере участь у виборах до місцевих рад всіх рівнів. Сьогодні міська організація одноголосно підтримала кандидатуру Андрія Всеволодовича Матковсього як кандидата на посаду міського голови міста Полтава/

Об'єднатися і працювати на єдиний результат – зробити Полтаву європейським містом, таким бачить майбутнє Андрій Матковський.

/Андрій Матковський, міський голова Полтави 2006-2010 рр.
Полтавці пам'ятають ті добрі справи, які були зроблені за часи нашої каденції. Це й Авіамістечко, програма освітлення, «Місто без околиць», сміттєві контейнери, ковзанки і найдешевшу ціну на проїзд у нашому транспорті. І тому я прийняв це рішення. Але підкреслюю, що я залишаюсь позапартійним. Бо для мене прапор нашого міста та інтереси полтавців – понад усе/

Стрічка новин