Перше свято – за останні кілька років

Перше свято – за останні кілька років. У миргородському парку для дітей встановили цілий ігровий комплекс. Під свою опіку це місце взяв народний депутат України, очільник Полтавської обласної організації партії «Відродження» Олег Кулініч. Як змінився парк за останні кілька тижнів і чому таку акцію її активісти називають не разовою, а постійно діючою – дивіться далі.

Дитяча посмішка – безцінна. Тож миргородський парк «Дружба» у суботу був цінніший за все золото світу, адже був осяяний дитячими посмішками, мов спекотним літнім сонцем. Вкотре за останні кілька років у відбудованому парку пройшло дитяче свято. Цього разу – з нагоди відкриття нового дитячого ігрового комплексу. Встановити його пообіцяв народний депутат, голова Полтавської обласної організації партії «Відродження» Олег Кулініч, коли тиждень тому тут висаджували калинову алею відродження. Встановлення дитячих майданчиків – це ціла програма Олега Кулініча, що триває вже чотири роки.

/Олег Кулініч, народний депутат України, голова Полтавської обласної організації партії «Відродження»
Сьогодні я сюди їхав, то ми порахували: близько 50 таких дитячих майданчиків встановлено на території округу. Якщо говорити за Миргородський район, місто Миргород, то, мабуть, 15 чи 16 майданчик/

Миргородським парком Олег Кулініч опікується вже два роки. За цей час було відновлено освітлення, відремонтовані лавки. Та найбільше пощастило дітям: спочатку волонтери за допомоги депутата відремонтували старий дитячий майданчик, а потім один за одним тут були встановлені кілька нових ігрових комплексів. І щоразу для дітей влаштовували свята з атракціонами, музикою, ласощами та конкурсами.

/Яніна, місцева мешканка
Кілька років тому він був дуже «запущений»: зламані гойдалки, гірки обшкрябані. А подивіться, що зараз: є де погуляти, де посидіти мамам, а дітям погратись/

/Ілона, місцева мешканка
Дуже дякуємо за те, що він дійсно є і багато дуже робить для дітей, людей. І дійсно допомагає/

Маленькі гості розважались на майданчику та атракціонах, вигравали призи у веселих конкурсах, а в цей час організатори готували музичний сюрприз. Дітям потрібні свята, потрібні місця, де можна цікаво відпочивати та грати. Олег Кулініч добре це розуміє, адже і сам є щасливим батьком.

/Олег Кулініч, народний депутат України, голова Полтавської обласної організації партії «Відродження»
У мене є донька, якій три роки. Я бачу, як вона радіє на свіжому повітрі, коли вона грається. У Зінькові ми живемо, там мною встановлено вже три дитячі майданчики. Коли вона ходить туди – я бачу її відчуття. Я думаю, це позитивно, це дає мені енергію. Я це роблю не тільки по Зіньківському району, а й по округу. Бо це діти гарно сприймають/

Фінальним акордом цього свята став вражаючий виступ відомих миргородських барабанщиків. Симпатичні звірятка влаштували дітям шоу з вогняними та водяними барабанами та зірвали оплески захоплених глядачів.
Перед від'їздом Олег Кулініч вкотре пообіцяв, що це – не остання зустріч. Парк «Дружба» залишається під його опікою як окраса не лише Миргороду, а й усієї області.

Стрічка новин