Фестивалили по-європейськи

Фестивалили по-європейськи: у Полтаві вихідними пройшов захід нового формату. Усе, чим може похвалитися місто – від його народних майстрів та артистів до байкерів, ретроавтомобілів, бджолярів та виготовників смакоти, ледь вмістилося на площі біля торгівельно-розважального центру «Київ». До Дня міста там провели АРТ-Фуд-Фест.

Вихідними тут було весело та різнобарвно. Полтава такого формату ще не бачила. Фестиваль «Art Food Fest» пройшов біля торгівельно-розважального центру «Київ».

/Надія Коновалова, начальник відділу маркетингу і реклами ТРЦ «Київ»
Захід нового формату, який наповнений різними розважальними заходами. Сьогодні тут працює і технозона, і зоозона, і розважальна зона, найбільша сьогодні подяка – найкращим ресторанам-учасникам, які сьогодні працювали на фасаді ТРЦ «Київ»/

Просто навпроти центрального входу виступають артисти, неподалік – розважають дітвору. А за пару кроків далі є де розгулятися найвибагливішим гурманам. Усе найсмачніше, чим може похвалитися Полтава, дивом вмістилося на площі. Ласощі від бджолярів, ковбасні вироби, шашлик, випічка і, звичайно, кава. Підприємці кажуть: підтримали ініціативу центру «Київ» залюбки, бо захід – модний і працює на імідж міста.

/Катерина Шашова, директор «Львівської кав'ярні»
Це дійсно, трішечки також привернути увагу туристів, адже наразі Полтава – вона з кожним роком все яскравіше і яскравіше себе показує, і ми вважаємо, що у нас дійсно європейське місто, тому ми повинні жити за європейськими тенденціями. Тому ми тут/

На АРТ-дворі центру «Київ» також людно – кожен куточок сьогодні тематичний. Тут вчать стріляти із лука полтавців і демонструють, як це роблять професіонали.

/Інтершум
У нас клуб історичного фехтування/

Вуличні танці, кузня просто неба, байкери. А ще – ретромашини.

/Олександр Полтавцев, власник авто
Це спеціальний кросовий автомобіль Багі, призначений для участі у спортивних змаганнях. Тут стоїть мотор 99-ї машини, приблизно 120 кінських сил/

Для любителів тварин – зоозона. Таких чотирилапих в місті зустрінеш не часто, а на фестивалі їх можна запросто потримати в руках.

/Олександр Глазов, Студентський мер м.Полтава
Більше ручні такі, які ідуть на контакт, щоб діти і дорослі могли сфотографуватися, познайомитися/

А ще – кадетаріум. Картини, майстер-класи та композиції від молодих та незаангажованих.

/бліци
- Дуже класно, хотілося б, щоб частіше такі фестивалі проходили в Полтаві.
- Все на вищому рівні організації, все дуже кльово. Дуже сподобалася виставка картин, технозона, з'їзд байкерів, ретроавтомобілі/

Для молоді день завершився дискотекою Wive Industrial. Організатори пообіцяли: такі заходи стануть у Полтаві доброю традицією.

Стрічка новин