Троє дівчат із Полтавщини стали призерами і переможцями Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості

Троє дівчат із Полтавщини стали призерами і переможцями Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Майбутнє країни у мріях дитини». Його організатором 14 років поспіль є Державна фіскальна служба. В Головному управлінні Полтавської області днями нагороджували переможців та лауреатів регіонального рівня. Які подарунки отримали діти за своє розуміння важливості сплати податків – дивіться у матеріалі наших кореспондентів.

Ці діти попри свій юний вік добре розбираються у податкових азах. Своє розуміння їхніх хитросплетінь вони висловлюють на папері за допомогою олівців, пензликів та ручок.

/Катерина Ментус, посіла перше місце на Всеукраїнському конкурсі
Я хотіла в цьому творі показати, що двоє селянин, один, який декларував своє майно, інший – не декларував. Один, що задекларував, він платив податки, отримував вчасно пенсії, зарплати. Я хотіла показати, як прекрасно сплачувати податки, і для чого це потрібно робити/

Катерина Ментус – одна з переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Майбутнє країни у мріях дитини». Її літературний твір також отримав визнання на національному рівні. А от малюнок Валерії Земцової приніс їй третє місце на Всеукраїнському конкурсі. Малювала, говорить дівчина, про реформи.

/Валерія Земцова, посіла третє місце на Всеукраїнському конкурсі
Він пояснює важливість реформ у нашому житті, що платники податків будуть сприяти розвитку творчості, культури в Україні. Це дуже важливий складник нашого життя/

Цього року в обласному конкурсі дитячої творчості взяло участь близько 800 осіб. Змагалися у трьох напрямках: художні, літературні твори, комп'ютерна графіка.

/Борис Сидоров, в.о. начальника ГУ ДФС у Полтавській області
Мета конкурсу дуже проста – ще з дитинства прививати у дітей поняття, що таке податки, куди вони йдуть, виховувати культуру податкову, знайомити з нашою професією податківця і митника/

Лауреати і призери регіонального рівня Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості отримали почесні грамоти та подарункові сертифікати однієї з мереж магазинів побутової техніки.

Стрічка новин