Понад 2 млн.грн. має виділити обласна рада на реалізацію проектів розвитку територіальних громад

Понад два мільйона гривень має виділити обласна рада на реалізацію проектів розвитку територіальних громад. Сьогодні відбулося засідання конкурсного комітету, де обирали кращі варіанти розвитку регіонів Полтавщини. Подано 35 проектів із 16 районів області.

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад заснований у 2010 році з метою підвищення активності органів самоврядування у розв'язанні проблем розвитку територій. Проекти можуть подавати як окремі населені пункти, так і районні ради вцілому за наступними напрямами: впровадження енергозберігаючих технологій, поліпшення соціальної інфраструктури, збереження історико-культурної спадщини, патріотичне виховання. Цього року, зазаначає голова обласної ради Петро Ворона, до переліку додалася ще одна категорія.

/Петро Ворона, голова Полтавської обласної ради
Є четверта категорія, яка передбачає співпрацю територіальних громад у відповідності до Закону і, відповідно, десь 300 тисяч з обласного конкурсу можна отримати на розвиток тих проектів, які зв'язують між собою громади/

Цього разу подано 35 проектів з 16 районів. Чорнухинський район – в лідерах. Презентують 7 проектів. Один із них – завершення експозиції музею Григорія Сковороди.

/Надія Кривчун, голова Чорнухинської районної ради
Я думаю і впевнена, що цей проект повинен отримати перемогу, бо в музеї зроблений ремонт і внутрішнього, і зовнішнього приміщення, а не вистачає завершенння саме цієї експозиції/

Ті проекти, які переможуть, отримають підтримку з обласного бюджету – половину їх вартості. Загалом, наголошує Петро Ворона, планується виділити до 2,5 мільйонів гривень.

Стрічка новин