В Галереї пройшов майстер-клас «Лідерство у сучасному управлінні»

Науковці знайшли причину того соціального, економічного і політичного розвитку України, який існує нині. Проблема, на думку Олексія Нестулі, у недоліках лідерів, які виконують управлінські функції. Саме цій темі і присвятив ректор ПУЕТу свій майстер-клас для полтавців.

У Полтаві презентували суспільний проект під назвою «Лідерство». Його засновники – громадська організація «Інститут аналітики та адвокації». Почали з майстер-класу Олексія Нестулі. Присвятив його науковець лідерству у сучасному управлінні, адже певен: саме від нього залежить майбутнє нашої країни.

/Олексій Нестуля, ректор ПУЕТ, тренер семінару «Лідерство в сучасному управлінні»
Виявляється, управління впливає безпосередньо на результати і соціального, і економічного розвитку. Воно може або сприяти йому, або гальмувати. Так от, глибоко переконаний в тому, що та система управління, яка функціонує зараз в Україні, є однією з основних причин того економічного, соціального і політичного стану, в якому ми знаходимося/

Цикл семінарів, майстер-класів і тренінгів спрямований на з'ясування сутності лідерства, його видів, механізмів функціонування і розвиток особистого потенціалу кожного. Нині Україна, за словами Олексія Нестулі, вже задекларувала перехід до європейської моделі управління. Однак досі наші керманичі мають ряд недоліків.

/Олексій Нестуля, ректор ПУЕТ, тренер семінару «Лідерство в сучасному управлінні»
Ми іноді не можемо ідентифікувати справжнього лідера. А сприймаємо лідерами тих, на кого вказують, кого одягають у лідерський одяг, кого навчили імітувати лідерські вчинки: красиво говорити, багато обіцяти, щось роздавати/

Таким чином, говорить науковець, ми іноді за лідерів сприймаємо шарлатанів, які використовують людей з власною метою. Насправді ж у них завжди має бути вища мета, яка має суспільну значущість. Якщо українським обранцям і чиновникам повернути статус слуги – країна почне розвиватися у правильному напрямку.

Стрічка новин