Полтавські письменники прагнуть видавати літературно-мистецький журнал

Полтавські письменники прагнуть видавати літературно-мистецький журнал. Із відповідним проханням митці звернулися до депутатів обласної ради. Це питання серед іншого розглянули члени комісії з питань регламенту, депутатської діяльності і інформаційної сфери. 

Розпочали своє засідання члени комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та інформаційної сфери із проблем видавничих. Зокрема результатами своєї роботи із присутніми поділився керівник Кременчуцької міської друкарні. Потому перейшли до обговорення питання із книжковим магазином «Планета».

/Вадим Штефан, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА
Ми зараз плануємо із залученням громадськості, із залученням підприємств, залученням всіх зацікавлених сторін залишити цей об'єкт комунальної власності у комунальній власності, вирішити питання, побачити світло і рухатися до цього світла в кінці тунелю/

Крім цього, до депутатів звернулися представники Національної спілки письменників України. Від обранців вони очікують підтримки у виданні літературно-мистецького журналу.

/Наталія Кірячок, голова Полтавської обласної організації Національної спілки письменників України
У 50-х роках вже була спроба Національної спілки видавати такий журнал. Вийшло 2 числа журналу. Він мав назву «Полтава». Потім був журнал «Криниця» вже в 90-х роках/

Зараз письменники вже працюють над змістовою частиною. Планується, що один тираж у кількості 500 примірників обходитиметься області у 18 тисяч гривень.

Стрічка новин