«Правий сектор» закликає пенсіонерів віддати цукор Олександра Мамая бійцям АТО

Сподіватися на те, що Олександр Мамай дасть цукор для воїнів АТО, – марно. Це, кажуть, зрозуміли в обласному осередку «Правого сектору», і сьогодні вийшли на акцію під офіс «Совісті України». Полтавців закликали поділитися з учасниками антитерористичної операції солодким піском. Що з цього вийшло – знає Юлія Козіна.

Ранок на вулиці Театральній. Вона уже традиційно заповнена пенсіонерами, які несуть цукор у пакетах від «Совісті України». Одразу біля однойменного офісу розташувався стіл «Правого сектору». А над ним – банер «Здай цукор для воїнів АТО». Таким чином представники обласного осередку національно-визвольного руху намагаються долучити Олександра Мамая до волонтерської допомоги. Щоправда, роблять це опосередковано – через полтавців.

/Марко Чаус, очільник Полтавської обласної НВР «Правий сектор»
Сподіватися на те, що Олександр Мамай дасть особисто цукор для воїнів АТО – це безглуздо, це не має сенсу, бо якщо він не визнає Росію країною-агресором, а ЛНР, ДНР під нашим жорстким тиском визнав терористами, то це свідчить про те, що він ще досі заангажований тією старою владою/

Голова обласної організації «Правого сектору» Марко Чаус говорить: ця акція – не передвиборча агітація, і 25 жовтня цього року їх у списках кандидатів на отримання депутатського мандату чи зайняття мерського крісла не побачиш.

/Марко Чаус, очільник Полтавської обласної НВР «Правий сектор»
Наша сьогоднішня акція не є піаром, якимись політтехнологіями чи ще чимось. Ми не заангажовані тією чи іншою політичною силою. Це наше особисте ставлення до нашого мера і наше особисте ставлення до політикуму полтавського/

Аби збір волонтерської допомоги вівся прозоро, дані кожного бажаючого поділитися цукром записують до блокноту. Однією з них виявилася і Анна Дмитрівна. Бійцям АТО віддала половину подарунку.

/Анна Дмитрівна, пенсіонерка
Там хлопці на війні, захищають нас, нашу країну, щоб їм було там солодко чай пить. Чому половину? Одну собі і їм одну/

Таких, як ця пенсіонерка, – не багато. Основна частина людей проходить повз місця прийому цукру. Загалом «Правий сектор» повіз до офісу лише 8 кілограмів солодкого піску.

Стрічка новин