На Полтавщині 112 громадян мають доходи більше одного мільйона гривень

43 викритих кримінальних правопорушень, з яких 18 пов'язані із умисним ухиленням від сплати податків, – такий результат роботи Головного управління Державної фіскальної служби у Полтавській області за поточний рік. Серед позитивних підсумків своєї діяльності фахівці відзначають і підвищення свідомості громадян у питаннях декларування своїх доходів. Частка осіб, які повідомили про власні статки, у порівнянні з минулим роком помітно зросла.

Оперативні підрозділи Головного управління ДФС у Полтавській області забезпечують інтереси держави та легального бізнесу. У цьому напрямку податківці звітують про позитивні результати: за поточний рік фахівці викрили 43 кримінальних правопорушення, пов'язаних із фіктивним підприємництвом, відмиванням доходів, одержаних у злочинний спосіб, заволодіння бюджетними коштами шляхом обману тощо. Із них також – 14 фактів незаконного виготовлення, зберігання і збуту підакцизних товарів.

/Олег Лєднік, перший заступник начальника ГУ ДФС у Полтавській області
Протягом, наприклад, серпня-вересня внаслідок здійснених нашими підрозділами операцій в м.Полтаві і м.Кременчуці викрито 2 факти транспортування з метою збуту незаконно виготовлених лікеро-горілчаних виробів/

За цими фактами відкрита низка кримінальних проваджень.

/Олег Лєднік, перший заступник начальника ГУ ДФС у Полтавській області
За результатами діяльності наших підрозділів податкової міліції нами пред'явлено 22 підозри про вчинення злочинів, скоєних у сфері оподаткування. Також пред'явлено 2 підозри у зв'язку зі скоєнням злочину у складі групи осіб, двома особами/

Всього за кримінальними провадженнями у поточному році забезпечено надходження до бюджету суми у понад 9 млн гривень. Відзвітували на прес-конференції і про ситуацію із декларуванням доходів громадян. Цього року кількість осіб, які повідомили про свої статки, зросла.

/Жанна Кузнецова, заступник начальника ГУ ДФС у Полтавській області
Станом на 01.09.15 року декларації подали 34 071 особа. Попередній період звітній було подано 33 827 декларацій/

Збільшилася і сума задекларованих доходів – понад 1 млрд 400 млн гривень. Також, відзначають в управлінні фіскальної служби, відповідно до поданих відомостей зросла кількість осіб-мільйонерів в області.

/Жанна Кузнецова, заступник начальника ГУ ДФС у Полтавській області
В минулому році у нас було 102 таких громадянина. В цьому році задекларували доходи більше одного млн 112 громадян. Всього такими громадянами задекларовано було 252 млн в минулому році, і в цьому році – 488 млн гривень. Це на 235 млн більше, ніж в попередньому періоді/

Зважаючи на обсяг отриманих декларацій, спеціалісти кажуть: можна констатувати підвищення рівня податкової свідомості у мешканців Полтавської області. У цьому напрямку працюватимуть і далі.

Стрічка новин