Хотів допомогти другові, а порушив закон

Хотів допомогти другові, а порушив закон. 30-річний мешканець Полтави транспортував свого сп'янілого товариша додому на інвалідному візку, який забрав із приймального відділення однієї з міських лікарень. Засіб пересування правоохоронці повернули на місце, а от чоловікові, який його вкрав, загрожує покарання. Яке саме – дивіться у наступному сюжеті.

До одного із лікувальних закладів міста 30-річний полтавець разом зі «швидкою» привіз свого друга, який пошкодив руку. Утім вже у стінах медичної установи допомога знадобилася і його іншому товаришеві.

/затриманий
Один із наших товаришів через те, що був у стані алкогольного сп'яніння, не міг йти. Я зайшов, взяв інвалідний візок, доставив його додому і поставив візок у себе у під'їзді/

Крадіжку інвалідного візка у лікарні виявили майже одразу, проте не могли уявити, з якою метою комусь його знадобилося забирати.

/Світлана Репало, старша медична сестра приймального відділення 1 МКЛ м.Полтава
Взагалі були крадіжки, але ми їх вчасно наздоганяли і повертали до свого відділення. Але такої крадіжки у нас не було/

Про зникнення засобу пересування у лікарні негайно повідомили до міліції. Правоохоронці вирушили на пошуки викраденого візка.

/Володимир Пасічко, помічник начальника Київського РВ ПМУ УМВС України в Полтавській області
Наші працівники широко поінформували громадськість про скоєння даної крадіжки. Завдяки цьому, коли мешканці одного будинку помітили, що у мешканця даного будинку – 30-річного чоловіка, який вільно пересувається на своїх ногах, з'явився у власності інвалідний візок, вони повідомили про це до районного відділу міліції/

Інвалідний візок повернули до приймального відділення, ним тепер користуються хворі. А от полтавцю, який його викрав, загрожує покарання у вигляді штрафу, виправних робіт на строк до двох років або позбавлення волі на строк до трьох років.

Стрічка новин