Чергова виставка – в музеї Володимира Короленка

Чергова виставка – в музеї Володимира Короленка. Цього разу широкому загалу представили найкращі роботи учнів живописця Володимира Бенфіалова. Він щодня прививає любов до прекрасного маленьким полтавцям у Художній школі. Результати його старань – у нашому наступному сюжеті.

Упродовж 5 років живописець Володимир Бенфіалов учить у художній школі маленьких полтавців володіти пензлем. Результатом цієї взаємодії є дипломні роботи вихованців Заслуженого художника України. Саме їх і експонує митець у літературно-меморіальному музеї імені Володимира Короленка.

/Володимир Бенфіалов, вчитель Полтавської художньої школи, Заслужений художник України
Роботи, представлені на цій виставці, – різноманітні. Це і історична постать, патріотична тематика, українська, лірична тематика. Це роботи творчі, над якими вони довго працювали, – дипломні роботи/

Майже 20 дитячих картин об'єднали під назвою «Всі мої мрії про тебе, Україно!». Та кожна з них, як і в будь-якого професіонала, наповнена унікальними штрихами та кольоровою гамою.

/Лідія Орел, директор Полтавської художньої школи
Художник тільки тоді цікавий глядачам, коли він особливий і показує щось своє, інтерпретує побачене, свої враження, свої емоції у своїх картинах/

Саме це і розвиває у своїх вихованців Володимир Бенфіалов. Доторкнутися до унікального бачення України та її майбутнього полтавці зможуть упродовж наступного тижня.

Стрічка новин