Партія «Відродження» представила своїх кандидатів на місцевих виборах 25 жовтня

Партія «Відродження» представила своїх кандидатів на місцевих виборах 25 жовтня. Кожен з них займається громадською діяльністю, допомагає своєму місту, людям, дитячим садочкам і школам та має бажання й далі працювати на користь рідного краю.

Партія «Відродження» у Миргороді провела форум, під час якого була представлена команда цієї політичної сили, що братиме участь у місцевих виборах у Полтавській області. Миргород для проведення форуму був обраний не випадково – він є центром 147 виборчого округу, по якому обраний народним депутатом України голова Полтавського обласного осередку партії «Відродження» Олег Кулініч. Нардеп має абсолютну підтримку на своєму окрузі і як політик, і як людина, яка допомагає іншим.
Миргород якнайкраще демонструє високий рівень співпраці і взаєморозуміння між командою Олега Кулініча та місцевою громадою. Захід пройшов під гаслом «Професійність, командність, відповідальність». Саме ці якості, зі слів представників Партії «Відродження», були покладені в основу формування команди обласного осередку.

/Олег Кулініч, народний депутат України, голова Полтавської обласної організації партії «Відродження»
Я б хотів, щоб ці процеси, які відпрацьовуються у нас в окрузі, ми перенесли з нашою командою, яка була тут представлена. Я, до речі, задоволений командою, людьми, які підтримують мене особисто, нашу ідеологію, і ці процеси ми будемо намагатись перенести на обласний рівень, щоб така співпраця відбувалася на обласному рівні. Це дуже важливо, коли народний депутат і органи місцевого самоврядування працюють спільно і злагоджено, і є спільне бачення/

Тож тепер, коли під прапорами партії «Відродження» Олегу Кулінічу вдалось сформувати команду однодумців, така модель співпраці, як у Миргороді, буде поширена і на всю Полтавську область.

/Оксана Черкас, голова Полтавської міської організації партії «Відродження»
Обласна команда партії «Відродження» на сьогодні представлена фахівцями з різних галузей: це і успішні бізнесмени, і грамотні управлінці, і керівники підприємств, і освітяни, якими пишається вся область, і аграрії, які мають лідируючі позиції на Полтавщині/

До підбору кандидатів у Полтавській обласній організації партії «Відродження» поставились надзвичайно серйозно. Всі кандидати від партії на місцевих виборах, що мають відбутися у жовтні, – в першу чергу успішні і небайдужі люди. Їх поважають місцеві мешканці.
Однак лише успішності, аби потрапити до команди партії «Відродження», замало. Кожен з кандидатів займається громадською діяльністю, допомагає своєму місту, людям, дитячим садочкам та школам. Та має бажання і далі однією командою працювати на користь рідного краю.

/Євген Корф, директор ТОВ «Науково-виробниче підприємство «ЕНЕРГО-ПЛЮС»
Зараз необхідно забути про всі протиріччя, разом закотити рукава і взятися за роботу. Разом єдиною командою почати піднімати свою країну, піднімати свої міста, свої селища, свої підприємства і давати їм роботу та життя/

По закінченню форуму його учасники завітали до миргородського парку «Дружба» та під шоу барабанщиків урочисто відкрили «Алею «Відродження», де символічно висадили кущі калини. Під час цієї події Олег Кулініч також повідомив, що незабаром у парку, яким він опікується, з'явиться ще один новий дитячий ігровий комплекс.

Стрічка новин