Депутати обласної ради не захотіли призначати нового керівника Полтавського аеропорту

Комісія з питань транспорту обласної ради вирішила не призначати нового керівника місцевого аеропорту. Обгрунтовують тим, що за півтора місяці прийдуть нові депутати, і вже вони вирішать, хто може очолити структуру. Які ще питання напередодні сесії обговорили на засіданні профільної комісії, розкажуть наші кореспонденти.

Сьогодні в обласній раді пройшло останнє засідання постійної комісії з питань будівництва, транспорту і зв'язку. Основне, що розглядали депутати цієї каденції, – призначення виконуючого обов'язки генерального директора Полтавського аеропорту. Останніми роками ситуація на підприємстві критична. Щомісяця зростає заборгованість по зарплаті. Нині – це понад чверть мільйона гривень.

/Віктор Шадчнєв, голова комісії з питань будівництва, транспорту та зв'язку
На жаль, у нас не виходить навіть зі зміною керівництва, у виконуючого обов'язки теж нічого не виходить. Тому сьогодні ми розглянемо одну із кандидатур, яку пропонує адміністрація на цю посаду/

Пропонували на посаду керівника нинішнього заступника директора Валерія Кірокосьяна. Але депутати вирішили зачекати з цим питанням до 25 жовтня. Говорять: нехай нові депутати вже й призначають керівників підприємств. Тим часом очільник ще однієї комунальної структури звітує про роботу. Начальник Рятувально-водолазної станції Віктор Лелюк говорить: завдяки роботі їх фахівців вдалося зменшити кількість загиблих на воді на 24%. У 2014 році втопилося 60 людей, а в 2015 – 34. Частково цього вдалося досягти завдяки профілактичній роботі та новому обладнанню.

/Віктор Лелюк, начальник КП «Рятувально-водолазна служба» Полтавської ОР
Це регулятор високого тиску для того, аби водолази могли працювати взимку під льодом. Це обладнання дороге, воно коштує 17 тисяч/

Тим не менше рятувальникам ще потрібні плавзасоби, які можуть працювати в акваторії Кременчуцького та Дніпродзержинського водосховищ. Ці та інші рекомендації депутати винесуть на засідання чергової сесії обласної ради.

Стрічка новин