15 вересня офіційно закрився купальний сезон

15 вересня офіційно закрився купальний сезон. Полтавські водолази підрахували жертви – у Ворсклі втопилося семеро. Вони кажуть: хоч пляжний період закрито, все-одно працюють, бо охочих до пригод на воді вистачає будь-якої пори. Олена Ляшенко – далі.

Дві жінки та 5 чоловіків. Дітей цього року, на щастя, серед потопельників у Полтаві не було. На водолазно-рятувальній станції кажуть: усі дорослі, які загинули на воді у сезоні 2015, були у нетверезому стані. Цього року на Ворсклі жертв порівняно небагато. 39 чоловік вдалося врятувати, кажуть на станції. Офіційно закрився купальний сезон 15 вересня. Та і поза пляжним періодом роботи вистачає.

/Євген Савчук, начальник КУ «Рятувально-водолазна станція»
Ви розумієте, що температура води складає 18 градусів, є люди, які займаються моржуванням, продовжують плавати, незважаючи на зниження температури води і повітря, тому працюємо у звичному режимі/

/Іван Білаш, старший водолаз КУ «Рятувально-водолазна станція»
Кожен день, коли нема дощу, через кожну годину патрулюємо на катері зону нашого спостереження. Бувають такі випадки, що хватають судоми, і таким людям треба допомагати/

На березі Ворскли сьогодні самі рибалки. Водолази кажуть: так спокійно тут буває не завжди.

/Людей п'яних багато, є такі, що хочуть покінчити життя самогубством, з мостів люди стрибають/

А ще рятувальникам доводиться рятувати любителів пострибати із прибережних дерев. Вони наголошують: дно Ворскли, навіть побіля пляжу, нерівне. Під водою – сваї, які служать для того, щоб не «пливли» береги. Із приємного, що сталося у купальному сезоні, – новий гумовий човен.

/Вона легша, і її легко можна завантажити і відвезти у важкодоступні місця/

Свої катери та човни рятувальники обіцяють не ховати до 15 грудня, а взимку почнеться новий сезон – допомоги тим, хто любить переходити річку по кризі.

Стрічка новин