45 тисяч доларів за 350 гектарів землі

45 тисяч доларів за 350 гектарів землі. Саме за такий хабар співробітники Служби безпеки України затримали начальника Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в Полтавській області та двох його посередників: водія і керівника землевпорядного підприємства.
Майже мільйон гривень посадовець вимагав за безперешкодне надання в оренду земельних ділянок загальною площею 350 гектарів для ведення фермерського господарства. Співробітники СБ України затримали начальника Держслужби та його спільників при отриманні половини з суми хабара, як аванс за послугу.
Трьом зловмисникам повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди). Начальника Держслужби та одного з посередників затримано. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для встановлення всіх епізодів отримання посадовцем хабарів.
Нагадаємо, на початку року обурені сільгоспвиробники вже приїжджали в обласний центр під приміщення Держземагентства в Полтавській області та вимагали відставки керівника відомства Ярослава Сколоти. Того ж дня обласне комунальне інтернет-видання «Новини Полтавщини» опублікувало заяву Валерія Головка Віце-прем'єр-міністру – Міністру регіонального розвитку з пропозицією звільнити начальника Головного управління Держземагентства України Полтавської області Ярослава Сколоту.
http://bit.ly/1BrRTeJ

Стрічка новин