Вже вчетверте цього року свої роботи демонструє полтавський фотохудожник Сергій Назаркін

Вже вчетверте цього року свої роботи демонструє полтавський фотохудожник Сергій Назаркін. Три попередніх виставки пройшли у співавторстві з сином. Нинішню митець приурочив до свого 60-річчя. Відкриття відбулося у Художньому салоні.

Сергій Назаркін фотографією займається не одне десятиліття. Але переконаний, що вдосконалюватися треба постійно. За роки роботи, розповідає, пройшло чимало виставок, але є такі фотографії, які експонуються постійно.

/Сергій Назаркін, фотохудожник
Вони для мене, як рідні діти, з якими я не можу розлучитися. Це похила пара. В них «золоте весілля», і жінка обіймає чоловіка, вони прожили все життя. Трудилися. В них такі руки... Але очі світяться коханням і добротою/

На цій виставці Сергій Назаркін презентував своєрідний фотомікс. Продемонстрував напрацювання за останні 10 років. Тут є роботи спортивної тематики, політичного плану та буденні моменти з життя полтавців. Говорить: диво – це саме те, що нас оточує і з чим ми зустрічаємося постійно, але майже не помічаємо.

/Сергій Назаркін, фотохудожник
Для мене диво, це коли поранений голуб прийшов, я його прикормив, і він через певний час прийшов з голубкою. Вони більше 5 років сидять на підвіконні. Я п'ю каву зранку, а вони тут як тут/

До Художнього салону, де експонується виставка, Сергія Назаркіна прийшли привітати друзі та колеги.

Стрічка новин