Голова обласної ради не задоволений роботою Департаменту освіти і науки

Голова обласної ради не задоволений роботою Департаменту освіти і науки. Все через те, що вчасно не був поданий проект нової освітянської програми для розгляду депутатами, які є членами комісії з питань освіти, науки та культури. Про що іще говорили в освітній галузі Полтавщини – дивіться у наступному сюжеті.

Напередодні чергової сесії обласної ради члени постійної комісії з питань освіти обговорили проблеми та перспективи галузі у новому навчальному році. Одне з найважливіших – реалізація Програми «Від педагога-професіонала до творчого учня» на 2016-2020 роки. Проект документу депутатам, зазначає Петро Ворона, продемонстрували лише сьогодні. Хоча зробити це мали завчасно.

/Петро Ворона, голова Полтавської обласної ради
Нової програми Департамент освіти вчасно не подав і депутати не ознайомлені. Хоча це неодноразово їм говорилося. Знаєте, це потрібно було прийняти або на попередній сесії, але обов'язково треба розглянути зараз/

Програма передбачає підтримку роботи з обдарованими і талановитими дітьми та розвиток післядимпломної освіти, пояснює директор Департаменту освіти Євгеній Ленський. Особливу увагу звернуть на підвищення кваліфікації вчителів. Для них проводитимуть не лише лекції, а й інші заняття.

/Євгеній Ленський, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА
Тренінги будуть направлені на більш практичну реалізацію, на практичне, не теорію, а більше практика. Вчитель і так буде готуватися, теорію він може прочитати/

Не оминули депутати проблему із забезпеченням підручниками шкіл України. На прикладі внука голова комісії Іван Гальченко розповідає, як вдалося вийти із ситуації.

/Іван Гальченко, голова комісії з питань освіти, науки, культури Полтавської обласної ради
Приходить і каже: «Та от розумієш, дідусю, я мало знайшов. Я вийшов на сайт Міністерства освіти, і там їх немає». Але знайшов всі і скачав/

Запропонували депутатам затвердити нову обласну премію імені Сидора Ковпака. Її даватимуть ветеранам Збройних Сил, учасникам АТО, військовослужбовцям та учнівській молоді за внесок у розвиток військово-патріотичних традицій. Розмір премії – 2000 гривень. Вручатимуть нагороди у День захисника України – 14 жовтня.

Стрічка новин