На перехресті Майдану Незалежності та Жовтневої розпочалися ремонтні роботи

На перехресті Майдану Незалежності та Жовтневої розпочалися ремонтні роботи. Полтавці занепокоїлися тим, що на дорожньому покритті з'явилася траншея, а поряд – чимало спеціальної техніки. Комунальників люди буквально «засипали» телефонними дзвінками із запитаннями. Прояснити ситуацію взялися наші кореспонденти.

Важка техніка на перехресті вулиць Жовтневої та Майдану Незалежності у Полтаві. На дорозі тут розгорнули попереджувальні стрічки. А за допомогою спеціальних машин комунальники зірвали частину покриття та риють траншею.

Роботи на цій ділянці ведуть фахівці «Полтававодоканалу».

/Григорій Гриценко, майстер аварійно-відновлювальної бригади КП ПОР «Полтававодоканал»
Виконуються роботи по частковій заміні колектора. Ускладнюють роботи інші комунікації та проїжджа частина/

Вже далі, до комунікацій, комунальники підбираються вручну.
Таким чином починаються роботи по заміні ділянки каналізаційного колектору із залізобетонних труб, який був прокладений ще у 1968 році. Як і більшість колекторів, він був виготовлений із залізобетону. Корозія за роки руйнує його складову, тому грунт просідає. Далі – утворюються так звані «провали».
Це не єдина мережа, що вийшла з ладу цьогоріч, тож усувати проблему фахівці комунального підприємства взялися без зволікань.

/Григорій Гриценко, майстер аварійно-відновлювальної бригади КП ПОР «Полтававодоканал»
Роботи проводяться на глибині 3,5 метри. Тривають цілий світловий день/

Загалом, говорять у «Полтававодоканалі», близько 60 метрів старого колектору планують замінити на сучасні поліхлорвінілові конструкції, термін експлуатації яких становить більш ніж 50 років.
Дані роботи суттєво не впливають на рух транспорту та пішоходів, втім комунальники все одно просять полтавців віднестися з розумінням до тимчасових незручностей.

Стрічка новин