У мешканця Комсомольська вилучили близько півтора кілограма подрібненої коноплі

У мешканця Комсомольська вилучили близько півтора кілограма подрібненої коноплі. Цю знахідку місцеві правоохоронці виявили під час одного із санкціонованих обшуків. Наразі встановлюється коло осіб, причетних до зберігання і розповсюдження цієї наркотичної речовини.

Півтора кілограма подрібненої коноплі, ще частина свіжих заготовок з неї, а також препарати та прекурсори для подальшої обробки цієї речовини. На таку нарколабораторію правоохоронці наштовхнулися у Комсомольському районі. Виявили її в селі Дмитрівка у 51-річного місцевого мешканця.

/затриманий
Я її з Афгану курю, і до сих пір курю, і, напевно, до смерті куритиму, вона мені допомагає. Тому що в мене контузія. Живу тільки на цих ліках. Зараз інфаркт на ногах переніс/

Через це підозрювані вже мали проблеми із законом за зберігання та розповсюдження наркотичних речовин.

/Руслан Бірюков, заступник начальника УМВС України в Полтавській області
На сьогоднішній день проводяться заходи з встановлення осіб, які причетні до діяльності даної лабораторії, за результатами яких і буде направлена справа до суду. За фактом злочинної діяльності було відкрите кримінальне провадження за ознаками статті 307 Кримінального кодексу України/

За подібну протиправну діяльність законодавець передбачив покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років.

Стрічка новин