Фізики та астрономи зібралися в одному місці

Фізики та астрономи зібралися в одному місці. В обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді пройшов семінар на тему «Організація роботи з творчими учнями». Говорили про те, як можна талановиту молодь залучати до різноманітних форм роботи.

Спільні семінари вчителів та науковців для Полтави – не новина. Цього разу проблеми освіти фізики та астрономи обговорювали з викладачами обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

/Володимир Дуброва, директор Полт.обл.центру науково-технічної творчості учнівської молоді
Фізика є фундаментом багатьох наших наук і в наших гуртках. Тому хотілося б, щоб залучення відбулося через співпрацю, через наші гуртки, а потім вийти на Малу академію наук, бо в нас будуть готуватися письмові роботи, щоб потім можна було пропагувати ті чи інші речі/

На базі центру функціонує ряд гуртків. Серед них – наукове товариство «Персей». Саме з його діяльністю і знайомили педагогів.

/Анатолій Драчинський, керівник наукового товариства «Персей»
Наші вироби, які виготовляються в науковому товаристві «Персей», – це винаходи, це винахідницька робота, і в першу чергу це прилади, астрономічні та космічні моделі/

Для деяких вчителів фізики співпраця з «Персеєм» не нова. Так учні 13-ї гімназії – постійні вихованці товариства. З кожним роком їх стає все більше.

/Марина Магура, вчителька фізики 13-ї гімназії
Ці діти, які ходять сюди, вони розповідають своїм однокласникам, як тут добре. Інші діти цікавляться і теж прагнуть сюди потрапити/

Нині в «Пересеї» займається близько 80 вихованців. Вони – переможці та призери Всеукраїнських та регіональних наукових конкурсів. Загалом же обласний центр науково-технічної творчості відвідує більше 700 дітей. Але це не межа. Відтак закликають молодь в новому навчальному році приєднатися до числа вихованців центру. Тим більше, що всі гуртки тут працюють безкоштовно.

Стрічка новин