Викраданням машин у Полтаві займалися студенти

Хто викрадав у Полтаві машини та «чистив» квартири, що за труп витягли із Ворскли – розкритими справами похизувався начальник обласної міліції Олег Бех перед журналістами. А ще розповів про боротьбу із наркотиками,  гральним бізнесом та браконьєрством і набір у поліцейську службу. На прес-конференції були Олена Ляшенко та Сергій Сепітий.

Наприкінці серпня міліція «узяла» групу, на рахунку якої – викрадення автівок. Окрім того, злочинці вибивали у машині скло і забирали цінні речі, вони ж зривали із перехожих ланцюжки, годинники, забирали гаманці та телефони.

/Олег Бех, начальник УМВС України у Полтавській області
Це молоді люди 92, 86, 87, 92 року. Всього 6 чоловік. В такі групи молодих людей входять студенти, які учаться в нас у різних закладах. І що дивно – замість того, щоб навчатися, напиваються ввечері, «підбирають» самотніх громадян, «підбирають» об'єкти, на які можна вчинити напад/

Іще одну групу із 3 чоловік також вдалося затримати. Раніше судимі чоловіки обкрадали одиноких перехожих на вулиці, у випадку супротиву застосовували силу.
Із найсвіжіших розкриттів, якими поділився керівник обласної міліції на прес-конференції, – умисне вбивство у Миргородському районі.

/Олег Бех, начальник УМВС України у Полтавській області
Двоє раніше судимих, один старший і потерпілий, який врешті помер, другий – молодший, 19-річний хлопець, але уже притягнутий до кримінальної відповідальності, не поділили між собою деякі питання, в результаті чого молодий схватив сокиру, ударив по голові друга, з яким вони разом проживали/

Через 2 години після цього хлопець загорнув тіло у ряднину і вкинув до погреба. Наступного дня відніс його у поле. Люди, які косили там траву, знайшли труп і заявили про це у міліцію. Підозрюваний у вбивстві наразі дає свідчення, його обіцяють узяти під варту.

/Олег Бех, начальник УМВС України у Полтавській області
Затримана іще одна цікава молода людина, йому близько 30 років, він займався крадіжками на території нашого міста. Сьогодні ми абсолютно упевнено можемо сказати про 5 квартирних крадіжок. Він був затриманий із сумкою, у якій було досить багато речових доказів/

Розповів Олег Бех і про труп, який нещодавно виловили у Ворсклі. У ході розслідування виявилося, що померлий – раніше засуджений безхатченко, який жебракував разом із трьома товаришами. Один із них і убив його на підставі ревнощів. Журналістів цікавили питання про патрульно-поліцейську службу, набір до якої у Полтаві почнеться 23 вересня.

/Сергій Гаврік, керівник відділу кадрового забезпечення УМВС України у Полтавській області
Прийом анкет кандидатів буде здійснюватися протягом 2-3 тижнів. Після цього усі кандидати, що бажають працювати у патрульній поліції, проходять певні 5 етапів відбору. Вони однакові для усіх областей. Цей відбір буде проводити УМВС України, а не Полтавської області/

Наркотики, гральний бізнес та браконьєрство – розкриттями у цих сферах також похвалилися на прес-конференції. У двох районах області міліція знищила посіви конопель, а у Комсомольську вилучили наркосировину та пристрої для її вживання.

Стрічка новин