У Полтавському Краєзнавчому музеї відкрилася виставка однієї картини

Виставка однієї картини відкрилася у Полтавському Краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського. Презентував її відомий митець, Заслужений художник України Володимир Бенфіалов. Для цієї експозиції він обрав символічну для себе картину. Яку саме – дивіться у наступному сюжеті.

Заслужений художник України Володимир Бенфіалов у Краєзнавчому музеї буває часто. Говорить: разом зі своїми вихованцями – учнями художньої школи – черпає тут натхнення для майбутніх картин. Самобутність та українська національна тематика експозиції музею стали джерелом для створення цього полотна. Картина отримала назву «Полтава – духовна скарбниця України».

/Володимир Бенфіалов, Заслужений художник України
В основі композиції – це, звісно, символи наші. Це і журавель з калиною – це добробут нашої родини, це прялка – колесо вічності, і молода дівчина в народному вбранні, яка тче полотно своєї долі/

На виставці у Краєзнавчому – лише одна робота. Це для того, аби глядач зміг в повній мірі зануритися в атмосферу та відчути ті емоції, які вкладав у картину автор. Ця експозиція, говорить Володимир Бенфіалов, для нього – нова сторінка у творчих пошуках.

/Володимир Бенфіалов, Заслужений художник України
Я майже завжди сидів у майстерні, як будь-який художник шукав свій погляд на світ, шукав манеру, форму виконання, стилістику. Я думаю, що ця картина – новий етап в моїй творчості/

Картини Володимира Бенфіалова експонуються у різних куточках світу. Вони також є частиною збірок вітчизняних та зарубіжних колекціонерів.

Стрічка новин