Партія «Відродження» заявила про участь у виборах

Більш ніж 10 тисяч кандидатів в депутати різних рівнів, кандидатів в мери міст та на посади сільських голів. Лідери політичної партії «Відродження» офіційно заявили про свою участь у виборах 25 жовтня. Які козирі має ця політична сила та у чому бачить своє першочергове завдання – дивіться далі.

Політична партія «Відродження» офіційно оголосила про участь у місцевих виборах 25 жовтня 2015 року. Відповідне рішення одностайно ухвалили делегати під час VI позачергового з’їзду політичної партії «Відродження», що відбувся у Києві 5 вересня. Як наголосив голова партії Віктор Бондар, країна сьогодні потребує негайного припинення війни та проведення справжніх реформ, в першу чергу – судової, правоохоронної та економічної. І команда партії «Відродження» готова вже в перший рік роботи провести реальні зміни в країні.

/Віктор Бондар, голова політичної партії «Відродження»
Партія «Відродження» готова сьогодні взяти на себе відповідальність, сформувати потужну команду, пройти місцеві вибори. На першому етапі – взяти владу у місцевих органах влади. Підняти рівень довіри населення до них. І другим етапом пройти на парламентські вибори, сформувати потужну парламентську команду, яка зможе взяти на себе разом із новими урядом відповідальність за майбутнє країни, і за рік провести реальні перетворення в країні/

Від Полтавщини у з’їзді взяли участь голова Полтавської міської організації Партії «Відродження» Оксана Черкас, голова Кременчуцької міської організації цієї політсили Євген Корф і голова Миргородської районної організації Надія Герасимчук.
Полтавські делегати ледь не в один голос зауважили, що саме команда, з якою «Відродження» іде на вибори у Полтаві, є найбільшою перевагою партії.

/Оксана Черкас, голова Полтавської міської організації партії «Відродження»
Ситуація в Україні вимагає того, аби на місцях роботу виконували високопрофесійні і високоморальні люди. Команда партії «Відродження» представляє саме таких людей. Я впевнена у тому, що ми отримаємо перемогу на місцевих виборах і доведемо, що Полтавщина може бути процвітаючим та економічно розвинутим регіоном/

Голова Кременчуцької міської організації партії «Відродження» Євген Корф зазначив, що в лавах партії об'єдналися люди із різними поглядами, однак всі вони прагнуть створити економічно міцну і заможну Україну.

/Євген Корф, голова Кременчуцької міської організації партії «Відродження»
Це та сила, яка на сьогоднішній день може об'єднати всю Україну. Це та сила, яка дійсно буде працювати, аби підняти нашу промисловість, рівень життя і зупинити той хаос, це знищення країни, що відбувається нині/

Надія Герасимчук, котра перебуває у лавах Партії «Відродження» з 2004 року, додала, що політична сила пережила за останній час значне оновлення.

/Надія Герасимчук, голова Миргородської районної організації партії «Відродження»
Я дуже рада, що сьогодні багато нових облич. І переважно ці обличчя молоді, запальні. Тому, я думаю, що у нашої партії є майбутнє/

За інформацією, що була озвучена на з’їзді, Партія «Відродження» планує висунути понад 10 тисяч кандидатів в депутати різних рівнів, кандидатів в мери міст та на посади сільських голів.

Стрічка новин