Офіс будівельної компанії затоплює каналізаційними стоками

Вже два тижні поспіль офіс однієї з будівельних компаній затоплює через несправні комунікації. Через це на стінах  утворився грибок та почала сипатися штукатурка. Подібними проблемами має займатися ОСББ, де розташовується компанія, впевнені працівники останньої. Ймовірно іншої думки - голова ОСББ. Принаймні на контакт з працівниками офісу він не йде.

Марія Василівна працює прибиральницею в одній з будівельних компаній. Офіс знаходиться в підвалі. Останні тижні тут просто колапс. Вода з труб затоплює архів компанії. Більше 10 відер води щодня доводиться виносити.

/Марія Жовтяк, прибиральниця
6-7 зранку. Весь насос накритий водою, а ввечері вчора вибрала 4. На ніч залишила, зранку все плаває./

Постійна волога призвела до того, що на стінах утворився грибок та посипалася штукатурка. Але це квіточки в порівнянні з тим, що ось цей насос теж постійно плаває у воді. Один через воду вже згорів, купили інший. Але і цьому залишилося недовго, якщо проблему не усунути. За допомогою зверталися до комунальників та голови ОСББ будинку.

/Оксана Миць, працює в офісі
За нашим проханням «Водоканал» виїжджає і чистить колодязі, а ОСББ на співпрацю не виходить. Скільки вже до них зверталися за допомогою, щоб ліквідували нашу проблему, вони не виходять на зв'язок і не реагують на наші звернення./

В присутності знімальної групи працівники офісу телефонують до голови ОСББ «СИМ-СИМ» Геннадія Белевича.

/Розмова з головою ОСББ
- В принципі це ж мережа ОСББ...
- В мене технічна освіта, не будівельна. У вас люди з будівельною освітою, мають знати не гірше мене в чому проблема і що робити. Я без поняття. Я попрошу зараз сантехнік підійте подивиться.
- А ви не могли б підійти?
- Я сьогодні не на місці. Я займаюся будівельними матеріалами
- А коли б ви могли підійти?
- Завтра зранку я підійду до вас./

Сантехнік з'явився години за дві. Ознайомив з розташуванням каналізаційних колодязів, але конкретних дій так і не прийняв.

Сам же голова ОСББ на зустріч з представниками компанії протягом останніх трьох днів так і не з'явився. Не дочекавшись Геннадія Белевича, «потопельники» вирішили спільно з «Водоканалом» власними силами за власний кошт вже в суботу переробляти внутрішню каналізаційну систему. Та аби вона функціонувала справно необхідно, щоб працював і насос, який би відкачував стоки. Він є, але зараз не працює. За словами керівництва компанії, його не хоче вмикати голова ОСББ. В телефонному режимі ми запитали: чи знає він про проблему затоплення та які можливі шляхи її вирішення?

/Геннадій Белевич, голова ОСББ «СИМ-СИМ»
Я ваш статус в телефонному режимі визначити не можу. Це раз. Нехай напишуть офіційного листа. Вони хочуть зараз якоїсь відповіді. Так і ви. Зараз є інші проблеми, якими я займаюся.)/

Листи писали. Неодноразово. Але чекати відповіді часу немає, оскільки з кожним днем води стає все більше.

Стрічка новин