Полтавці чекають комунальщиків роками

Затоплений підвал, аварійний дах, зламаний ліфт або інша житлова проблема для містян не новина. На жаль, людям часто доводиться чекати тижнями, а іноді - роками, доки комунальні підприємства, що мають опікуватись будинками, знайдуть кошти та проведуть необхідний ремонт.

Одразу із двома черговими випадками бездіяльності комунальників довелось зіткнутись голові депутатської групи «Партія «Відродження» у Полтавській обласній раді Юрію Кривошеєву. Перше: місцеві мешканці звернулись по допомогу у ремонті даху в багатоповерхівці, який тече після кожного дощу. Друге: попросили допомогти прискорити процес ремонту ліфту.

/Юрій Кривошеєв, голова депутатської групи «Партія «Відродження» у Полтавській ОР
Дах, який протікає і заливає три квартири, там можливо зробити професійну оцінку того стану, заключення експерта і після того ми зробимо висновки, як усунути цей недолік./

Щодо ремонту ліфта, то тут теж є варіанти вирішення проблеми. Після спілкування з відповідними фахівцями, ліфт має запрцювати вже за 4 дні. Загалом проблеми в будинку існують давно. Так дах протікає вже 5 років. Подорожі владними кабінетами результатів не приносять. Будинок роками стоїть на першому місці в черзі, очікуючи ремонту, розповідають місцеві. Весь цей час люди рятуються від дощу, розставляючи на горищі відра та тази.

/Майя Михайлівна, місцева мешканка
Біжить кругом, по всіх кімнатах, в коридорі, на щитову біжить. Ми навіть викликали з «Обленерго», бо світло стухло./

На зворотному шляху Юрій Кривошеєв завітав ще до одного будинку. Тут, у дев'ятиповерхівці вкотре зламався ліфт. Ремонту люди чекають вже 18 діб.

/Микола Васильович, місцевий мешканець
18 днів уже. Спека така. На 9,8,7-й поверх люди з дітьми, люди з колясками дуже проблемно. Треба, щоб допомогли запустити цей ліфт./

Юрій Кривошеєв пообіцяв, що ліфт запрацює вже наступного тижня. Депутат зауважив, що до нього постійно звертаються мешканці Полтави через подібні негаразди. На жаль, комунальні підприємства, що мають вирішувати житлові проблемі, часто починають працювати лише отримавши «чарівного копняка».

/Юрій Кривошеєв, голова депутатської групи «Партія «Відродження» у Полтавській ОР
Це зроблять державні органи, які повинні це робити, але внаслідок особистих моїх перемовин з керівництвом цих підприємств, я думаю, що вдасться подолати ці недоліки./

Стрічка новин