Полтавський нардеп завів арабського жеребця

Автомобілі преміум-класу, вечеря у дорогому ресторані, відпочинок на елітних курортах та арабський жеребець. Такий спосіб життя приписують народному депутату Сергію Капліну. Провокаційні буклети з дискредитацією лідера «Партії простих людей» днями почали поширювати серед полтавців.

Днями не лише полтавці, а й виборці з усієї України у своїх поштових скриньках почали знаходити чергову передвиборчу агітацію, але не з досягненнями якогось конкретного політика, а навпаки - з провокаційним матеріалом. Ось такі кольорові брошури розповідають про те, як народний депутат Сергій Каплін ніби-то проводить своє дозвілля. Дорогі автівки, шикарні ресторани, елітні курорти - лише частина неправдивої інформації.

/Олександр Шамота, голова Полтавської міської організації ПП «Партія простих людей» Сергія Капліна
Абсурдом можна вважати фото Сергія Капліна разом з конем, зроблене в його рідному селі, з якого зробили арабського жеребця. Це - повний абсурд./

Сам же Сергій Каплін зібрав у Верховній раді брифінг з цього приводу. Подібну «чорнуху», переконує політик, розповсюджують конкуренти «Партії простих людей».

/Сергій Каплін, народний депутат України
Я живу поряд з українським народом: мудрим, сильним, розумним. І кожна бабуся, яка прочитала цю дурницю, точно знає, що це справа ваших рук, рук мафії Яценюка і посіпак у містах таких як Мамай й інші негідники по всій Україні./

Але призупиняти свою роботу через подібні матеріали «Партія простих людей» не збирається, говорить Олександр Шамота. Свою активну громадянську позицію відстоюватимуть і надалі.

/ Олександр Шамота, голова Полтавської міської організації ПП «Партія простих людей» Сергія Капліна
«Партія простих людей» заважає тим, хто грабує місто, тим, хто грабує мільйонами, краде з доріг, з комунальних ринків, з комунальних підприємств, тим, хто роздає цукор, гречку і цемент. «Партія простих людей» є лідером серед політичних партій в Полтаві. І це розуміють наші конкуренти./

Тираж виданих брошур становить 100 тисяч екземлярів. Вартість однієї - близько 6 гривень. Відтак, за оцінками експертів, конкуренти «Партії простих людей» витратили близько півмільйона гривень на дискредитацію Сергія Капліна.

Стрічка новин