Правоохоронці спалили 15 мільйонів гривень

На Полтавщині прямо посеред полів із соняшником росли кущі конопель. Правоохоронці виявили близько шести з половиною тисяч таких рослин. За цінами "чорного" ринку їхня вартість коливається до 15 млн гривень. Наркотичні речовини вилучили та знищили.

У Миргородському та Шишацькому районах наштовхнутися на наркотичні речовини можна було прямо на сільськогосподарських угіддях. 5 тисяч кущів канабісу, або як його знають у народі марихуани, в одному районі та 1,5 тисячі - в іншому.

/Віктор Ремський, заступник начальника УМВС України в Полтавській області
Посіяні вони були посеред полів, фермерських господарств серед соняшника і досягли вже досить високого зросту, в людський зріст кожна ялинка канабісу./

Виявлені рослини правоохоронці вилучили. Частину з них відправили на експертне дослідження, решту - знищили шляхом спалення.

/Віктор Ремський, заступник начальника УМВС України в Полтавській області
Загальна сума вилучених наркотичних речовин на "чорному ринку" коштує приблизно 15 млн гривень. Працівниками УБНОН та іншими службами продовжуються заходи з метою виявлення інших місць можливого вирощування і зберігання наркотичної речовини./

На разі слідчі встановлюють власників виявлених незаконних посівів. Відкриті кримінальні провадження за частиною 2 статті 310 Кримінального кодексу України (незаконний посів конопель у кількості п'ятдесят і більше рослин). Санкція останньої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від трьох до семи років.

Стрічка новин