Міська влада відмиває гроші на встановленні зупинок?

Скільки насправді коштує зупинка в центрі міста? За кошторисом міської ради , вартість навісу та лав, які нещодавно встановили біля кінотеатру імені Котляревського, - 45 тисяч гривень. Натомість громадські діячі стверджують: нова зупинка тягне максимум на 20 тисяч. 

Зупинка громадського транспорту «Кінотеатр Котляревського» тепер має новий вигляд. Навіс від дощу з лавами встановили зовсім нещодавно. Громадський діяч Сергій Чередніченко стверджує: міська влада зекономила на матеріалах та роботах близько половини суми. Він переконаний: очільники Полтави не стали винаходити велосипед, і вдалися до давно перевіреної схеми так званих «відкатів».

/Сергій Чередніченко, громадський активіст

Ця зупинка коштує 45 тисяч, але реальна її вартість - 20 тисяч з установкою. На полтавцях знову наживається партія «Совість України» і міський голова Мамай.
Оцей пластик товщиною 3 міліметри. Він може пошкодитися від простого натискання. Товщину добре видно./

Пан Чередніченко додає: зупинка зовсім не вписується в архітектурний малюнок історичної частини міста. Окрім цього, її розмір не відповідає стандартам, говорить громадський діяч. Навіть від дощу не сховаєшся.

/Сергій Чередніченко, громадський активіст
Зараз тут 7 людей. Якщо зайде 15? Вони не вмістяться. Скільки людей може сховатися від дощу під нею?/

Не вражає розмір навісу і полтавців, які чекають на транспорт. Люди нарікають: на зупинці немає ані розкладу руху, ані навіть назви. На думку перехожих, на 45 тисяч гривень зупинка аж ніяк не тягне.

Сергій Чередніченко вирішив перевірити, скільки насправді коштуватиме звести таку споруду. Він звернувся до знайомого підприємця, який розробив для нього кошторис.

/Сергій Чередніченко, громадський активіст

В цьому рахунку-фактурі видно, що її можна встановити за 19,5 тисяч. Роботи - 2,4 тисячі. Тут полікарбонат (3 листа), труба профільна, фарба. Тобто, зупинка коштує вдвічі дешевше./

Нагадаємо, міська влада виділила 3 мільйони 600 тисяч гривень з міського бюджету на встановлення 80 таких павільйонів.

Стрічка новин