Банери, які закликають полтавців не продавати власну совість за цукор, зірвали та вивезли

Банери, які закликають полтавців не продавати власну совість за цукор, що розмістив громадський діяч Сергій Чередніченко, сьогодні вранці нещадно зірвали і вивезли. Кому заважають антирекламні плакати партії "Совість України" читайте далі.

Банери вздовж дороги до офісу партії «Совість України», які закликають полтавців не продаватися за цукор, громадський активіст Сергій Чередніченко розмістив більше місяця тому. Він вважає - така акція допоможе відкрити людям очі на проблему підкупу виборців, якою вдало користується мер нашого міста Олександр Мамай. Але сьогодні просвітницькі плакати, не випадково - каже громадський діяч, залишили свої місця.

/Сергій Чередніченко , громадський активіст

Сьогодні зранку тітушки Мамая. Я називаю їх тітушками, бо добре їх знаю. Ми їх бачили півтора роки тому, як вони збирали людей на антимайдан. Ми їх бачили, як вони блокують вхід до сесії міської ради. Сьогодні ці 4 людини приїхали, 2 тримали нашого хлопця, який тут працює, а двоє познімали наші банери, заховали їх у машину, і поїхали в невідомому напрямку./

Те, що сталося не дивує Сергія Чередніченка. Він каже - крадіжка була очікуваною, адже підступність та злочини цілком притаманні стилю полтавського мера. Саме тому, запасні комплекти банерів громадський активіст підготував заздалегідь.

/Сергій Чередніченко , громадський активіст

Будемо і далі продовжувати цю акцію, і я вам скажу, що ніякі тітушки, ніякий Мамай, ніякі люди без совісті нас не зіб'ють з цього шляху. Я глибоко переконаний, що хоч якийсь відсоток людей коли бачать ці банери, їх мозок включається./

Наразі плакати з антирекламою цукрової політики вже повернулися на свої колишні місця.

Стрічка новин