Через ями на дорозі, що веде до єврейського кладовища, покійники випадають з машин

Через глибокі ями на міських дорогах трапляється так, що покійники випадають з машин. Про одну з таких ситуацій розповідають мешканці вулиці Панфілова, що веде до єврейського кладовища. Подекуди глибина ям тут сягає 15 сантиметрів.

Це місцеві мешканці вулиці Панфілова. Вони спостерігають за тим, як зранку незнайомі їм хлопці закидають ями відфрезованим асфальтом. Дивним чином робітники з'явилися перед приїздом нашої знімальної групи.

/Розмова з робітниками:
- Це ми робимо для себе. Купили асфальт і робимо для себе.
- Ви місцеві мешканці?
- Так
- А де живете?
- Вулиця Попова, вулиця Балакіна/

Тутешні мешканці говорять: такий ремонт протримається недовго.

/Юрій Дикань, місцевий житель
Засипають частково будівельним сміттям, на даний момент старим асфальтом. Це вже трохи краще, але після першого гарного дощу його змиє і буде те, що й було./

Останні роки вулиця Панфілова не бачила ремонту. Одного разу взагалі трапився кричущий випадок: машина, яка везла труну на єврейське кладовище підскочила на глибоких ямах і покійник випав.

/Олена Собіна, місцева мешканка
Ями, канави. Взимку тут взагалі неможливо піднятися. Діти постійно падають. Тут по всій горі. Що туди, що туди./

За цим відфрезованим асфальтом, розповідають благодійники, вони їздили аж в інше місто.

/Розмова з робітниками:
- Асфальт купили у наших, полтавських?
- Ні-ні. Кременчук.
- З Кременчука везли нам асфальт?
- В Полтаві тільки через міську раду все вирішується/

Хоча на машині, якою привезли суміш, емблема управління ЖКГ міста Полтава. Чому кременчуцький асфальт (якщо він дійсно кременчуцький) возить автомобіль полтавського управління, ми намагалися запитати в очільника структури Сергія Синельника. Та ні на мобільний, ні на робочий так і не додзвонилися. Тим часом
хлопці активно продовжують закидати ями. Подекуди вони тут сягають до 15 сантиметрів. За цим спостерігає водій Сергій Сидоренко. Бідкається: через такі дороги доводиться постійно ремонтувати автомобіль.

/Сергій Сидоренко, водій
Летить зазвичай рульове керування, підвіска. Повністю машина накривається чесно сказати. Так що дороги нікудишні і завтра невідомо, що буде. Зима пройде і взагалі буде жахливо./

Останній ремонт дороги, пригадують місцеві, робили у 2008 році. Тоді ховали Федора Моргуна - багаторічного керівника Полтавщини.

Стрічка новин