Оркест заграв на честь закінчення наймасштабнішої війни ХХ століття


Згадували про учасників АТО на заході, який отримав символічну назву - "У хвилини миру". Присвятили його до 70-ї річниці закінчення Другої світової війни.  2 вересня 1945 року був підписаний акт капітуляції між військами союзників з одного боку і урядом Японії - з іншого. У Полтаві цю дату відзначили концертом Полтавського симфонічного оркестру, який працює у складі обласного театру імені Гоголя. 

Полтавський симфонічний оркестр під відкритим небом виступає не вперше і щоразу збирає істинних поціновувачів класичної музики. Цього разу його приурочили до 70-ї річниці завершення 2-ї Світової війни. Більше години музиканти спілкувалися з присутніми за допомогою мистецтва, зрозумілого кожному.

Під супровід оркестру для полтавців виступили й артисти Полтавського обласного театру імені Гоголя. Сере них - заслужений артист України Володимир Гостіщев та народна артистка Неллі Ножинова. Цього вечора звучали здебільшого мелодії із улюблених кінофільмів.

Захід отримав символічну назву "У хвилини миру", цього дня згадували не лише події 2-ї Світової, а й неоголошену війну на Сході України.

/Валентина Вождаєнко, заступник начальника управління культури Полтавської ОДА
Всіх людей, яких сьогодні вже немає, ми їх згадаємо, як і тих, хто загинув при виконанні АТО./

Полтавці зізнаються: симфонічна музика спонукає до переосмислення багатьох речей...

/Олександра, мешканка м.Полтави
Хочеться іноді навіть аж плакати, бо питання актуальне, музика проймає до глибини душі./

/Олександр, мешканець м.Полтави
Я згадую своє дитинство, я народився після війни, мій батько з 17 років був на війні, у мене є що згадати. Зараз в країні така ситуація, що коли чуєш таку пісню, то мурашки по спині біжать./

/Олена, мешканка м.Полтави
Ми щовечора тут гуляємо з дитиною і ось проходили сьогодні, аж бачимо: музиканти, оркестр, думаю, така музика нікого не може залишити байдужим./

Марина Молька

 

Стрічка новин