Студентам відкрили парк та почастували салом в шоколаді

У Полтавській державній аграрній академії відкрили парк для студентів. Тут є спеціально облаштовані зони відпочинку, стіна надії, де можна залишити свої побажання, і звичайно ж, - WI-FI. У парку одразу ж влаштували розваги для першокурсників, щоб вони відчули смак студентського життя і познайомились один з одним. 

Спостерігаючи за першокурсниками ПДАА розумієш: у виші підтримують ініціативи молоді, студенти почуваються вільно, не бояться висловлювати свої думки. Щоб новоприбулі швидше влилися в студентську родину, для них влаштували дискотеку з розвагами у парку, який щойно відкрили.

/Валентина Аранчій, ректор ПДАА
Тут сьогодні 370 колишніх абітурієнтів, наших першокурсників. Вони вивчають територію, от якраз ось цей шматок землі ПДАА вони будуть облаштовувати./

Лави, доріжки та декоративні насадження у парку з'являться трішки пізніше, але відпочивати тут можна вже нині. Студенти вже розробили проект, за яким облаштовуватимуть це місце.

/Тетяна Бардіна, помічник ректора ПДАА
Сьогодні офіційне відкриття, просто, щоб студенти знали, що тут є місця, де вони можуть поспілкуватись і попрацювати. Вся територія оснащена мережею вільного доступу до мережі Інтернет, є wi-fi, точки буккросингу, де студенти зможуть працювати над своїми науковими досягненнями./

Парк умовно розбили на зони, кожна з яких розповідає про спеціалізацію вишу. Так, наприклад, тут є ковчег з тваринами та дивани із сіна, а ще - стіна, де кожен може залишити свої побажання.

/Тетяна Бардіна, помічник ректора ПДАА
Можливо, тут будуть місця для барбекю, щоб студенти, як в потужному європейському ВУЗі, могли відпочивати з друзями./

Студенти, які навчаються у виші не перший рік, вже встигли поділитися своїми враженнями з першокурсниками.

/Віталій Мусієнко, студент ПДАА
Коли я вступав сюди, мені здавалося, що тут все на сільський мотив, але зараз я розумію, що в аграрній академії реальний двіж. Аграрка диктує моду всім полтавським ВУЗам./

Тут навіть новоприбулих у студенти посвячували досить незвичним чином: пригощали салом в шоколаді. У першокурсників від частування - купа вражень.

/Дарина Кудрян, першокурсниця
Дуже запам'яталося, коли запускали повітряні кульки, дуже гарно!/

/Вікторія Полякова, першокурсниця
Сьогодні познайомилися з одногрупниками, однокурсниками, тут весело, буде нам добре вчитися./

Стрічка новин