60 ДТП за участі дітей сталося в області з початку року

За перше півріччя на Полтавщині сталося близько 60 ДТП за участю дітей. Аби таких випадків було якомога менше, із настанням нового навчального року працівники Державтоінспекції нагадують школярам правила поведіки біля проїжджих частин в місті. Особливу увагу звертають на школи, які знаходяться у безпосередній близькості із пожвавленим рухом транспорту.

/- Діти, скільки кольорів у світлофора?
- Три!
- Перший колір який?
- Червоний!
- А другий?
- Жовтий!
- А третій?
- Зелений!
- На який колір потрібно переходити дорогу?
- На зелений! /

Так учні 20 школи демонструють свої знання правил дорожнього руху. Проте, кажуть працівники Державтоінспекції, ще раз нагадати їм на початку нового навчального року про те, як потрібно поводити себе на дорозі, буде не зайвим.

/Наталія Варченко, старший інспектор УДАІ УМВС України в Полтавській області
Працівники ДАІ розповсюджували серед підростаючого покоління, серед першокласників, дітей друковану продукцію, яка дасть можливість ще раз в перші дні нового навчального року повторити правила дорожнього руху./

У зв'язку з початком навчання у дітей особливо уважними на дорозі мають бути і водії.

/Наталія Варченко, старший інспектор УДАІ УМВС України в Полтавській області
Інспектори ДАІ проводять роз'яснювальну роботу із водіями, а також рекомендують останнім використовувати крісла дbтячі та паски безпеки для безпечного перевезення дітей./

Шлях малечі до школи має бути безпечним, кажуть працівники ДАІ. Тому вони рекомендують батькам пройти кілька разів разом з дітьми дорогу з дому до навчального закладу, повторити правила поведінки поблизу проїжджої частини та на пішохідних переходах.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію