Юні полтавці обирають хореографію та циркове мистецтво

Творчий розвиток - обов'язковий супутник школяра. Так вважають у міському центрі позашкільної освіти, який з початком навчального року також відкрив свої двері для всіх бажаючих. У цьому році отримати додаткову освіту за майже 55 творчими напрямками мають змогу 2000 дітей.

Щороку у вересні свої двері для юних полтавців відкриває міський центр позашкільної освіти. Хореографія, спів, живопис, фото- та відеомистецтво, плетіння гачком - не повний перелік творчих напрямків, які має змогу обрати малеча.

/Лариса Семеняка, директор Полтавського міського центру позашкільної освіти
Ми зібрали сьогодні батьків, дітей, керівників гуртків своїх, які показують майстер класи, показують вироби, які дітки робили упродовж минулого року своїми руками. Показуємо батькам те, що ми вміємо робити для того, щоб вони віддали своїх дітей до нас в заклад./

Юних полтавців віком від 6 до 18 років в ігровій формі ознайомили з усіма напрямками роботи ценру. Визначившись на презентації, бажаючі одразу могли написати необхідну заяву про зарахування до гуртка. Бабуся Єлизавети Кащенко таку склала. І навіть не одну.

/Валентина Бодак та Єлизавета Кащенко, бабуся і онучка
- Ми в 17 гімназії ходимо в 1-А клас. 1 день у цій школі. І нам запропонували гуртки. І ми записуємося куди?
- На малювання і на ліпку./

Євгеній - також першачок. Одразу після першого дзвоника завітав сюди з батьками аби обрати свій шлях. Та тато вже точно знає, чим займатиметься його малий.

/Віктор Приймак, тато Євгенія
З дружиною допізна на роботі і потрібно дитину направити на якийсь гурток після школи, після 1 класу. Любить займатися спортом, тому будемо йти на вільну боротьбу./

Загалом, у центрі позашкільної освіти працює майже 55 творчих об'єднань, з яких найбільшою популярністю користується хореографія та циркове мистецтво. Планується, що творчо розвиватися цього року у закладі будуть 2000 дітей.

Стрічка новин