Олександр Мамай привітав першокласників

Галасливо біля Полтавської гімназії "Здоров'я" №14. Після літніх канікул до цього навчального закладу повертаються близько восьми сотень учнів.

/
- Відпочили дуже добре, їздили в табори.
- Були на річках, весело проводили час, багато читали.
- Відпочив досить добре, допомагав військовим в АТО, займався волонтерством. Відпочив, одним словом.
- Я їздила до табору нашого полтавського і в мене гарно пройшли канікули і я з новими силами йду до школи./

Все в новинку сьогодні для першокласників. До цієї події у своєму житті вони разом із батьками розпочали підготовку заздалегідь.

/Михайло, йде до першого класу
Ходив на заняття, на підготовчі./

/Олена Шарун, мати першокласника
Придбали все необхідне, і костюм, і все абсолютно, все вибирали ходили, дитина була задоволена дуже, це радісний процес був, і зошити "От такі хочу!", аж до олівців і ножиць./

На святі Першого дзвоника у гімназії - почесні гості. До навчального закладу привітати першачків із новим етапом у їхньому житті завітав Полтавський міський голова Олександр Мамай.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Сьогодні мій обовязок привітати учнів і вчителів з початком нового навчального року. Мабуть це знаменна подія для всіх і для батьків, і для вчителів, це знаменна подія для учнів в першу чергу. І сьогодні це мій обов'язок. В першу чергу хочу побажати всім без винятку учням гарного навчання./

І ось нарешті лунає Перший дзвоник. Він дає старт новому навчальному року. Відпочинок для школярів - позаду, попереду - уроки, спортивні тренування, участь у змаганнях тощо.

Стрічка новин