Полтавські першачки знають як поводити себе у школі

Перший дзвоник розноситься на подвір'ї 19-ої школи. Дає його першокласниця Василина. Для неї, як і для решти найменших школярів, сьогодні надзвичайно відповідальний день.

/Катерина Манько, директор ЗОШ №19
В цьому році в нас поповнення - 92 першокласники, прийшли до 19 школи. Ми раді їх вітати. Сподіваємося, що шкільне життя буде для них щасливим, удачливим, знайдуть вірних, надійних друзів, отримають знання, всі їхні мрії зможуть здійснитися./

За кілька хвилин першачки вирушать на свій перший у житті урок. Як потрібно поводитися у школі вони, кажуть, вже знають.

/- Не можна в школі кричати, галасувати, а можна в школі тихо сидіти і руки скласти.
- Не треба перебивати вчительку, не кричати. І коли сидиш за партою, хочеш щось сказати, треба піднімати руку./

Багато років тому ці правила вивчали і сьогонішні одинадцятикласники. На цей останній рік у стінах рідної школи вони мають великі плани.

/Аліна Баль, одинадцятикласниця
Ми плануємо успішно здати ЗНО, тому буде активна підгтовка до цього заходу. Ми будемо пильно навчатися, вчити всі уроки і готуватися до вступу до вищого навчального закладу, про який мріємо./

Аби цей День Знань запам'ятався першачкам на все життя, одинадцятикласники дарують їм маленькі дзвіночки. Кажуть: їх потрібно зберегти, а через 11 років одягти на Свято останнього дзвоника.

Стрічка новин