Полтавцям пропонують повернутися у дитинство

Полтавцям пропонують повернутися у дитинство. У суботу в місті відбудеться перший Фестиваль дворових ігор "Веселий калейдоскоп". Взяти участь у ньому зможуть всі бажаючі - від найменших до найстарших полтавців. Які сюрпризи організатори фестивалю підготували для своїх гостей вони розповіли на прес-конференції.

Вихідні на свіжому повітрі у сімейному колі - так пропонують провести полтавцям свій майбутній вікенд організатори Фестивалю дворових ігор. Цей захід у нашому місті вони влаштовують вперше. Говорять: на фесті має бути цікаво всім без винятку, адже дорослі зможуть згадати свої улюблені розваги з дитинства, а діти навчитися весело проводити час без планшетів та Інтернету.

/Анатолій Безпалюк, директор КУ «Обласний молодіжний центр»
Меседж наш в тому, щоб відірвалися від різних гаджетів, майже в кожного є смартфони, і дитина (я знаю по своїх племінниках) постійно знаходяться у смартфонах, у віртуальному світі. Ми хочемо вигнати їх з того віртуального світу, показати, що є щось інше, нагадати батькам, навчити найголовніше./

Фестиваль дворових ігор, кажуть організатори, вже проходив у Маріуполі та Кременчуці. У Полтаві його програма обіцяє бути насиченою.

/Людмила Шурховецька, керівник арт-студії «Праздник-проказник»
На нашому фестивалі в цьому році ми замахнулися на дуже велике свято. Будуть найпопулярніші, найцікавіші ігри дворові: це і різноманітні класики, і "резиночки", скакалки, буде велика скакалка на багатьох одразу, щоб стрибати./

А ще малюнки на асфальті, ігри з м'ячем, "Мафія", "Твістер", стрибки на батуті та, звичайно, локація настільних ігор. Стартує фестиваль 5 вересня о 16-ій годині на території парку "Перемога".

Стрічка новин