150 тисяч осіб На Полтавщині вже оформили субсидію на оплату житлово-комунальних послуг

Чверть сімей, які мешкають у Полтавській області та можуть претендувати на отримання житлових субсидій, вже отримали повідомлення про розмір цієї допомоги. Всього органи соціального захисту населення планують охопити нею 215 тисяч родин. На якому етапі нині знаходиться оформлення субсидій в області, говорили на селекторній нараді в облдержадміністрації. 

150 тисяч сімей по всій області вже надали необхідні документи та отримали повідомлення про розмір майбутньої субсидії. Оформлення цієї допомоги від держави, розповідає очільниця профільного департаменту облдержадміністрації Людмила Корнієнко, відбувається за спрощеною процедурою.

/Людмила Корнієнко, директор Департаменту праці та соціального захисту населення Полтавської ОДА
Він передбачає подання двох документів, які необхідні для призначення субсидії. Це заява і декларація. На сьогоднішній день через поштові відділення звязку завершується робота в області з доставки заяв і декларацій у всі сім'ї./

На селекторній нараді Людмила Корнієнко наголосила: надавати документи до органів соціального захисту мешканцям області рекомендують протягом вересня. У цьому разі вже на початку жовтня відбуватиметься перерахунок плати за житлово-комунальні послуги та визначення розміру субсидії для кожної окремої сім'ї.

/Людмила Корнієнко, директор Департаменту праці та соціального захисту населення Полтавської ОДА
Ті сім'ї, які зверталися вже за призначенням субсидій протягом поточного року чи одержували субсидію в минулому році, не потрібно звертатися повторно в органи соціального захисту населення. Вся необхідна інформація для того, щоб ми вирішили питання на продовження субсидії на опалювальний період в органах соціального захисту є, всі необхідні матеріали є./

На тлі інших регіонів України, говорить заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло, Полтавщина тримає високу планку у процесі оформлення цієї державної допомоги на житлово-комунальні послуги.

/Олег Пругло, заступник голови Полтавської ОДА
Наша область не в гірших, наша область у кращих. Але для того, щоб ту планку, яку ми поставили, виконати і не просто виконати, а виконати з достоїнством, тому що дійсно дуже велика робота на сьогоднішній день./

Аби робота з надання мешканцям субсидій йшла швидше, до неї в області залучають осіб, які перебувають на обліку в центрах зайнятості.

/Катерина Клавдієва, директор Полтавського обласного центру зайнятості
Це можуть бути окремо люди, які інформуватимуть про субсидії, це можуть бути працівники, які виділені як соціальні робітники, це ті особи, які проходитимуть громадські роботи з інформування, з дотримання правопорядку. Подвірний обхід і зведення в кожного сільську раду, щоб дійти до кожного двору, сім'ї, надати роз'яснення./

Мінімальна кількість сімей в області, яких органи соціального захисту планують охопити житловими субсидіями, - 215 тисяч.

Стрічка новин