Педагоги радилися у Краєзнавчому музеї

У переддень початку нового навчального року відбулася і традиційна нетрадиційна нарада вчителів ЗОШ №20. 50 працівників цього навчального закладу зібралися аби обговорити минулий навчальний рік та поставити цілі на 2015-16. Місце проведення заходу - Краєзнавчий музей.

50 представників 20-ї школи зібралися на педагогічну нараду у Краєзнавчому музеї. Саме це місце проведення заходу обрали не випадково. Упродовж 20 років освітяни тісно співпрацюють з працівниками закладу культури.

/Валентина Сорочан, директор Полтавської ЗОШ №20 ім.Бориса Серги
Ми вирішили, що в цьому році ми окрім нашої просто співпраці підпишемо і двосторонню угоду про співпрацю з музеєм. Візьмемо на себе додаткові зобов'язання щодо залучення дітей до вивчення музеїв, до ознайомлення з виставками, які тут проходять регулярно, до співпраці з працівниками музеїв./

1 вересня 13 з 17 класів 20 школи проведуть перший урок у стінах Краєзнавчого музею.

/Валентина Сорочан, директор Полтавської ЗОШ №20 ім.Бориса Серги
У нас завжди одна ціль - навчати дітей і виховувати їх справжніми людьми. Це наша головна мета і ми її досягаємо. Звичайно, й формувати компетентну особистість, готову до життя у соціумі, людину, яка вміє знайти правильний шлях у ситуаціях, які складаються. /

На педагогічній нараді обговорили досягнення минулого начального року і плани на майбутній. Роботи викладачам цьогорыч додалося. Батьки довірили перщокласникыв навчальному закладу більше, аніж в минулому році.

Стрічка новин