Картинг у Полтаві може зникнути

Цими вихідними у Полтаві закінчився чемпіонат України з картингу. Участь у ньому взяли представники різних вікових категорій. Найменшим автолюбителям щойно виповнилося 4 роки. Змагання проходили за підтримки "Партії Відродження".

У Полтаві відбувся 5-й заключний етап чемпіонату України з картингу. Картодром "Лтава" став місцем, де розгорнулась запекла боротьба за чемпіонські титули сезону 2015. Адже лише в одній з категорій переможець визначився достроково.

/Олександр Кононець, керівник команди "Кононець моторспорт", Київ
тут вирішуються ще 3 перших місця в чемпіонаті. 2 вже сформувалися по результатам 4 попередніх етапів. А зараз 5 етап і в деяких класах мінімальна різниця. Боротьба буде./

Підтримати спортсменів приїхав і відомий в Полтаві любитель авто та мото спорту, голова депутатської групи "Партія "Відродження" у Полтавській обласній раді Юрій Кривошеєв.

/Юрій Кривошеєв, голова депутатської групи "Партія "Відродження" в Полтавській обласній раді
Підтримку цьому чемпіонату здійснює партія "Відродження" для того, щоб було більш видовищно, організовано. І тому, я, як любитель молоді, любитель мотоспорту, картингу, мотокросу, спідвею, все, що від мене залежить, роблю, аби Полтава знову зазвучала на всю країну, як столиця чемпіонів, столиця кращих мотогонщиків./

Депутат зауважив: аби відродити спортивну славу, влада Полтави має більше уваги приділяти розвитку спортивної інфраструктури. Картодром "Лтава", на якому проходили перегони - в жахливому стані. Та й добиратися сюди не зручно, як наслідок - мало глядачів. А подивитись є на що.

/Юрій Кривошеєв, голова депутатської групи "Партія "Відродження" в Полтавській обласній раді
Сьогодні беруть участь у чемпіонаті України найкращі майстри України і представляє своїх спортсменів Академія картингу України, а це діти 4х років. Саме тут є малюки, які їздять на картингу, напевне, краще, аніж ходять./

Усього в рамках змагань пройшли заїзди у п"яти категоріях. Чотири - дорослі, які беруть участь у чемпіонаті України. Та категорія "мікро" - діти віком від чотирьох років. І не треба зважати на малий зріст. Ці юні спортсмени - серйозні гонщики, що на трасі дадуть фору будь якому дорослому "любителю". Вони - майбутнє українського автоспорту. Але їх майбутнє залежить від того, чи збережемо ми цей спорт у нинішні скрутні часи.

Стрічка новин