"Vorskla-Rock’n’Ball" у Полтаві: футбол, мистецтво і благодійгість

Цими вихідними до Полтави з'їхалися музиканти з різних куточків країни: у місті проходив фестиваль "Vorskla-Rock’n’Ball". В програмі були не лише виступи гуртів, а й виставка сучасного мистецтва від "Кадетаріума", театральні постановки, літературна сцена, благодійний ярмарок і, звичайно ж, -  футбол. 

"Vorskla-Rock’n’Ball" - фестиваль не лише мистецький, а й спортивний. У його програмі - міні-футбольні турніри. Відкрили змагання команда обласної державної адміністрації та збірна митців.

/Олександр Бунін, головний координатор фестивалю
Ще приймають участь команда фестів (організаторів фестивалю), команда тренерського складу та робітників ФК "Ворскла", команда ультрас ФК "Ворскла" і команда полтавських спортивних журналістів./

Доки на футбольному полі забивали голи, у парку "Перемога" насолоджувались мистецтвом. Тут відкрили виставку молодих художників і фотографів від "Кадетаріума".

/Артур Ароян, співорганізатор виставки сучасного мистецтва від "Кадетаріума"
В даному випадку ми не про будівлю говоримо, а про можливість людям, які в свій час об'єднались, вийшли з одного гуртка, розвиватися, продовжувати виставляти свої роботи, спілкуватися один з одним./

Цими вихідними сумувати полтавцям у парку "Перемога" не доводилось, організатори фестивалю розважали їх як могли, найменших - аквагримом.

/Анна Конопльова, займається аквагримом
Як намалюють, що вони хочуть, або навіть краще, то вони такі радісні вибігають!/

Окрім, власне, виставки, деякі роботи можна було придбати, наприклад, прикраси Марини Борднікової, виготовлені із ювелірної смоли та природних матеріалів.

/Марина Берднікова, виготовляє прикраси
Побачила майстер-класи в інтернеті, дістала смолу, листочки, все вийшло./

Єдине, що засмутило організаторів виставки, - мала кількість відвідувачів. Говорять, анонсували проведення "Кадетаріуму" у соцмережах, але полтавців, мабуть, цікавила здебільшого музична частина фестивалю. Ті ж, хто прийшов на виставку сучасного мистецтва, кажуть, не пошкодували про свій вибір.

/Дарина, захоплюється сучасним мистецтвом
Я прийшла, побачила і зрозуміла, що це моє! Дуже гарно!/

Стрічка новин