28 пар близнюків продемонстрували полтавцям свою унікальність

Тим часом у Торгово-розважальному центрі "Київ" відбувся другий парад близнюків. 28 пар хлопчиків і дівчаток, яких ззовні важко відрізнити, прийшли продемонструвати всім свою унікальність. Справжньою родзинкою свята стало 2 дівчаток та хлопчик. Вони подібні лише ззовні, та мають абсолютно протилежні вподобання.

Якщо зараз у вас в очах двоїться, то заспокойтеся - це не проблеми із зором. Торгово-розважальний центр «Київ» зібрав 28 пар близнюків з усієї області в одному місці. Уже вдруге у Полтаві батьки приходять на особливий парад аби похизуватися подвійним щастям.

/Яна Федірко, мама близнюків Євгена та Семена
Вдвічі більше клопоту, аніж з 1 дитиною. Всього вдвічі більше. Плачуть разом, прокидаються разом, хворіють разом. Все разом./

У сім’ї Назаруків говорять, що хлопці останнім часом почали бешкетувати. Та від цього тато не стає менш гордим за синів, і вже знає, чим вони планують займатися.

/Дмитро Назарук, тато близнюків Олександра та Владислава
Гордий за це. Йду з двома по вулиці щасливий. Всі дивляться, всі завжди звертають увагу. У першу чергу за руль сядуть за батьків. Уже просять і б’ються за нього./

Родзинкою заходу виявилися трійнята, родом з Донеччини. Мама Наталія говорить, що таке поповнення було неочікуваним для неї.

/Наталія Максимова, мама близнюків Ані, Олі та Матвія
Був шок, переляк. Думали, що не зможемо, але потім уляглося все хвилювання і почали очікувати таке поповнення солідне./

Зараз трійнята стали неподільним помічником своїй мамі. Та все ж вони мають різні вподобання як за кольором, так і за улюбленою стравою.

/Оля, Аня і Матвій, близнюки
Червоний, рожевий, синій. Рисову кашу, манну кашу, макарони./

Співала на святі для малечі Заслужена артистка України Олена Білоконь. Вона, до речі, у вересні відкриває свою вокальну студію у Торгово-розважальному центрі «Київ». І це - не єдиний сюрприз початку осені від центру проведення дозвілля.

/Ніна Скубачевська, заст.ген.директора ТРЦ «Київ»
Свято у торгово-розважальному центрі «Київ» продовжується. 19 вересня – новий захід – «Артфудфест», де на полтавців чекає багато сюрпризів та новинок. Можна буде цікаво відпочити та побачити багато нового./

Парад близнюків закінчився подарунками та розвагами від торгово-розважального центру "Київ".

Стрічка новин