Телереволюція у Місті

Телереволюція у Полтаві - на каналі "Місто" стартував новий унікальний проект. "Час Че" - це інформаційно-аналітичне ток-шоу з елементами гумору.

Політичне життя міста повинно бути доступним та зрозумілим всім його мешканцям, тому формат програми передбачає обговорення без цензури, подекуди незручні питання та жваві дискусії на гострі соціально-політичні теми. А головне лише достовірну та перевірену інформацію про яку раніше полтавці могли лише здогадуватися. Скільки грошей витрачають під час виборчих перегонів, з ким братаються, а кого навпаки видалили з друзів у Фейсбук у відвертій розмові у полтавських політиків та відомих громадських діячів запитає добре відомий в місті активіст, а тепер і телеведучий Сергій Чередніченко.

Пару епатажному активісту Сергію Чередніченку у проекті складе учасник гумористичних проектів "Розсміши коміка" та "Ліга Сміху" на національному телебаченні, резидент студії "Манхеттен", ведучий Олександр Макаров. Разом вони не дадуть гостям шоу розслабитися, про щось відмовчатися чи недоговорити. Дивіться "Час Че" на телеканалі "Місто" щочетверга о 22:00. Буде цікаво!

 

Стрічка новин