Новий навчальний рік розпочнуть патріотично

Патріотичним уроком розпочнеться новий навчальний рік для учнів полтавських шкіл. Напередодні старту навчання освітяни міста зібралися на традиційну серпневу конференцію педагогів. На засіданні говорили про результати роботи та плани на рік наступний. 

Цього року вперше за всю історію проведень серпневих педагогічних конференцій засідання влаштували у палаці дозвілля "Листопад". Підбити підсумки роботи освітньої галузі за минулий навчальний рік та обсудити плани на майбутній тут зібралося більше тисячі представників шкіл, гімназій, дитячих садочків. Розпочали зі звіту. Минулий шкільний рік, говорить очільниця профільного міського управління Наталія Дорохова, позначився низкою змін в організації процесу навчання.

/Наталія Дорохова, начальник управління освіти Полтавського МВК
Проведення ДПА з української мови у формі ЗНО, новий порядок атестації ЗНЗ, зміна назви предмета "Світова література" на "Зарубіжна література", зміни у фінансуванні закладів, безкоштовне харчування дітей в інклюзивних класах, звільнення їх від ДПА./

Серед здобутків галузі - численні перемоги на Всеукраїнських предметних олімпіадах, конкурсах-захисту наукових робіт МАН, 200-бальні результати зовнішнього незадежного оцінювання у 16 випускників шкіл та гімназій. Цю високу планку освітяни планують тримати і в наступному році. До нього навчальні заклади Полтави, говорить міський голова Олександр Мамай, вже підготувалися.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
На сьогоднішній день декілька млн гривень було виділено на капітальні та поточні ремонти. В дуже багатьох школах замінені вікна, замінена підлога. Я думаю, що в жодній школі не протікає дах. У нас школи сьогодні утеплюються, в кожній школі знаходяться лічильники води і тепла для того, щоб якомога більше економити на теплопостачанні і потім ці кошти витрачати на освіту дітей./

А розпочнуть свій новий навчальний рік полтавські школярі із урока на патріотичну тему.

Стрічка новин